ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Skubios medicinos pagalbos studentės Erasmus+ praktika Italijoje

calendar iconVasaris 02, 2018

Monika Bagdonaitė, Skubios medicinos pagalbos II kurso studentė pasinaudojo Erasmus+ programos teikiamomis galimybėmis ir išvyko į Italiją, kur atliko praktiką slaugos namuose. 

Kaip teigia Monika, išvykti pasinaudojus Erasmus+ programa buvo geriausias sprendimas asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui, todėl dabar ji labai rekomenduoja kitiems studentams pasinaudoti šia galimybe. "Labai džiaugiuosi, jog pasinaudojau Erasmus+ mainų programa ir išvykau į slaugos namus Italijoje, nes įgyta nauja profesinė bei gyvenimiška patirtis pravers dirbant. Italų atsipalaidavimas ir draugiškumas padėjo subręsti psichologiškai, pamatėm daug skirtingo amžiaus žmonių su fizine bei protine negalia, išmokom suprasti jų poreikius, išklausyti, įvertinti būklę ir padėti" - teigia Monika. 

Monika labai džiaugiasi, jog veiklos slaugos namuose buvo susijusios su jos studijuojama specialybe. Tiesiog streso buvo mažiau, nes neteko susidurti su skubiais atvejais. Monika užsiėmė ligonių transportavimu, žaizdų perrišimu, spaudimų matavimu ir t.t., o vėliau, kažkiek sumažinus italų kalbos barjerą, pradėjo klausinėti ir aiškintis sergamų ligų atsiradimo priežastis, gydymą ir progresavimo pasekmes.

Monika užtikrintai sako: "Nors praleidau dviejų mėnesių paskaitas, praktika "išmokė" ne tik praktinių dalykų, bet ir davė teorinių žinių", tad neabejotinai kviečia visus studentus pasinaudoti šia galimybe. 

Daugiau apie Skubios medicinos studijų programą: http://www.ilk.lt/lt/skubi-medicinos-pagalba

Daugiau apie Erasmus programos galimybes: http://www.ilk.lt/lt/tarptautiniai-rysiai

17901790

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma