Priėmimas2021-07-06T19:34:31+03:00

Priėmimo informacija

Bendrasis priėmimas

Stojantieji į Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studijų programas per LAMA BPO bendrąjį priėmimą gali pretenduoti į valstybės finansuojamas (VF), valstybės nefinansuojamas su studijų stipendija (VNF/ST) ir valstybės nefinansuojamas (VNF) studijų vietas.

Priėmimo organizavimas

  • Stojančiųjų prašymai leisti dalyvauti konkurse priimami tik internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje
  • Prašymų pateikimo pradžia – nuo birželio 1 d.

Daugiau informacijoshttps://bakalauras.lamabpo.lt/

ILK priėmimas – užsitikrink studijų vietą iš anksto!

Nuo balandžio 14 d. vyksta institucinis priėmimas į Šv. Ignaco Lojolos kolegijos profesinio bakalauro studijas.

Priėmimas skirtas asmenims, kurie jau yra įgiję vidurinį išsilavinimą ir siekia iš anksto užsitikrinti studijų vietą. Šio priėmimo metu stojantieji gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Vėliau visų Lietuvos aukštųjų mokyklų bendrojo priėmimo metu (birželio 1 d. – rugpjūčio 5 d.) bus galima teikti prašymus ir į valstybės finansuojamas studijų vietas.

Stojantiesiems šiemet siūlomos 8 studijų programos – https://www.ilk.lt/studiju-programos/

Kaip dalyvauti priėmime?

Norint dalyvauti Šv. Ignaco Lojolos kolegijos instituciniame priėmime reikia užsiregistruoti kolegijos priėmimo sistemoje:

Dalyvauti priėmime

Toliau sekite nuorodas ir instrukcijas sistemoje. Jums tereikės pateikti savo asmens ir išsilavinimo duomenis, pagal prioritetą pasirinkti norimas studijų programas ir įkelti savo asmens dokumentų ir išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas .PDF formatu.

Kilus klausimų dėl studijų programos pasirinkimo ar registracijos sistemoje, prašome rašyti el. paštu priemimas@ilk.lt.
Kontaktinis telefono nr.:  +370 37 200 260

Sužinok daugiau apie studijas ILK

Nori sužinoti daugiau apie Šv. Ignaco Lojolos kolegiją ir studijų programas? Užpildyk trumpą registracijos formą ir mūsų konsultantai susisieks su tavimi vaizdo skambučiu, telefonu ar el. paštu bei papasakos apie studijų galimybes ILK.

Registruoti konsultacijai

STOJAMASIS EGZAMINAS

Stojantieji per Bendrąjį priėmimą į Kolegijoje vykdomą menų studijų srities Įvaizdžio dizaino studijų programą privalo laikyti stojamąjį egzaminą, į kurį registruojamasi LAMA BPO informacinėje sistemoje pateikiant prašymą. Informacija apie egzamino pobūdį, datą, laiką bei vietą skelbiama LAMA BPO tinklalapyje.

Stojamojo egzamino organizavimo tikslas – patikrinti ir įvertinti stojančiųjų meninius gebėjimus ir įgūdžius.

Bendrųjų stojamųjų egzaminų į kolegines menų studijų krypčių grupės ir meno pedagogikos studijų krypties studijų programas organizavimo ir vykdymo 2021 m. tvarkos aprašas

Egzamino sandara ir reikalavimai

Stojamojo egzamino 2021 m. tvarkaraštis 

Egzamino vertinimas. Stojamojo egzamino rezultatai vertinami 100 balų sistema. Neišlaikę stojamojo egzamino asmenys į valstybės finansuojamas vietas, studijų stipendijas aukštosiose mokyklose pretenduoti negali.

Egzaminų vieta ir data. Stojamieji egzaminai į Įvaizdžio dizaino studijų programą bus vykdomi birželio mėnesį, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje ir Kauno kolegijoje.

*tiksli stojamojo egzamino data ir laikas bus pateiktas registruojantis LAMA BPO sistemoje.