Tarptautinė turizmo paroda „Adventur“

Tarptautinė turizmo paroda „Adventur“

2020-01-22T16:54:49+03:002020 01 22|Naujienos|
Sausio 24-26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks VIII-oji tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR, kuri skirta sveikatos turizmo galimybėms pristatyti.

Sausio 24-ąją 14-17 val. salėje 5.3 kviečiame į ADVENTUR forumą „Sveikatos turizmas: prabanga ar būtinybė“. Forume bus diskutuojama, koks Lietuvos sveikatos turizmo status quo. Kokia patirtimi gali didžiuotis ir pasidalinti sveikatos turizmo lyderiai vengrai? Kaip stiprybės semtis iš gamtos išmoko suomiai? Kuo, kam ir ar naudingas sveikatos turizmas?

Pranešimus skaitys vienas garsiausių sveikatos turizmo žinovų dr. Laszlo Puczko (Vengrija), profesoriai iš Vokietijos, Suomijos, Lietuvos. Apie užsienio turistų lūkesčius Lietuvos kurortuose ir gydymo įstaigose ir jų pateisinimą  diskutuos vienas garsiausių plastikos chirurgų ir kelionių fotografų Darius Radzevičius, Lietuvos kurortų asociacijos prezidentas, pats praėjęs reabilitacijos procedūras, Ričardas Malinauskas, iš svetingumo į sveikatos sektorių pasukusi Giedrė Kvedaravičienė, Europos Komisijos skelbto patraukliausios sveikatos turizmo vietovės konkurso nugalėtojai, kt.

Forumo programa: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/-adventur-2020-lt#event-inner-modal3106

Turizmo politikos skyriaus iniciatyva šiais metais parodoje sudaryta galimybė prisistatyti užsienio valstybėms, su kuriomis yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys turizmo srityje ir yra sudarytos turizmo darbo grupės. Tuo norima paskatinti užsienio valstybes ne tik aktyviau dalyvauti ADVENTUR, bet ir keliauti po Lietuvą. Užsienio valstybės prisistatys ir kvies laimėti savo šalies prizų. Sausio 25 d konferencijų salėje 5.5 bus pristatoma:

  • 10.40-11.00 val. Lenkija (Lenkijos avialinijų LOT pardavimų vadovė Renata Butkevič)
  • 11.05-11.30 val. Vengrija (Vengrijos Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikoje J. E. Gábor Diczhazi)
  • 11.35-12.00 val. Kazachstanas (Kazachstano Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikoje J. E. Viktor Temirbayev)
  • 12.05-12.30 val. Baltarusijos bevizė zona ir jos galimi turistiniai maršrutai (Baltarusijos respublikinės turizmo organizacijų sąjungos prezidentas p. Jaroslav Mirskij)
  • 12:35–13:00 val. Armėnija (Armėnijos Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikoje J. E. Tigran Mkrtchyan)

Kitos parodos naujienos:

  • Salė, kurioje bus pristatomas vietinis turizmas, pavadinta KELIAUK LIETUVOJE;
  • Pirmąkart į gidų suvažiavimą sukviesti visi Lietuvos gidai;
  • Organizuojamas renginių ciklas KELIONĖS, MANO GYVENIMO BŪDAS, kurio metu turizmo ekspertai ir kelionių organizatoriai pristato naujas kelionių kryptis, šalis, dalinasi patirtimi;
  • Ypatingas dėmesys skiriamas Trakams – 2020 m. Lietuvos kultūros sostinei.

Maloniai kviečiame dalyvauti tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2020!

Daugiau informacijos ir visų renginių programas rasite https://www.litexpo.lt/lt/parodos/-adventur-2020-lt

Susijusios naujienos