Tarptautinė studentų konferencija „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos“

Tarptautinė studentų konferencija „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos“

2018-10-10T12:35:49+03:002018 10 10|Naujienos|
Kviečiame dalyvauti 7-joje tarptautinėje studentų konferencijoje „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos“. Tai yra išskirtinis renginys, kuris ugdo studentų gebėjimus, susijusius su teorinių žinių ir praktinių įgūdžių taikymu analizuojant įvairias temas, ir sudaro palankias sąlygas studentams įsigilinti bei labiau įsitraukti į mokslinę veiklą. Konferencijos metu Lietuvos ir užsienio šalių studentams suteikiama galimybė susipažinti vieniems su kitais, pasidalinti turima patirtimi bei tinkamai pasirengti dalyvauti kituose moksliniuose – praktiniuose renginiuose.

Studentų konferencijos temos
Patirtys ir perspektyvos šiuolaikinėje visuomenėje: Socialinio darbo, Teisės, Verslo ir Turizmo srityse.

Studentų konferencijos pranešimų kalba ir straipsnio pristatymas
Studentų konferencijos pranešimų kalba – lietuvių ir anglų. Pranešimas turi būti paruoštas MS PowerPoint programa. Straipsnis gali būti parašytas lietuvių arba anglų kalba. Straipsnio anotacija turi būti parašyta anglų kalba.
Pranešimus prašome siųsti konferencijos organizatoriams iki 2018 11 05 el. paštu: konferencija@kolpingokolegija.lt, gavę komisijos atsiliepimus, konferencijos dalyviai turi atlikti pristatymų korekcijas. Pranešimo trukmė 7-10 min.

Daugiau informacijos

Susijusios naujienos