Sveikinimas Rugsėjo 1-osios proga!

Sveikinimas Rugsėjo 1-osios proga!

2020-09-01T11:28:00+03:002020 09 01|Naujienos|
Šv. Ignaco Lojolos kolegijos direktoriaus sveikinimas Rugsėjo 1-osios proga.

Mielieji kolegijos bendruomenės nariai,

sveikinu visus su mokslo ir žinių diena, kuri atveria tobulėjimo erdves. Kartu – tai ir įsipareigojimas sau, savo siekiams ir valstybei. Tik išsilavinęs ir kūrybingas žmogus gali būti laisvas. Moderni valstybė – neįmanoma be modernios mokyklos. Kurkime ją – atvirą naujovėms, skatinančią kūrybiškumą. Mokslas – tai ir atradimų džiaugsmas, ir sunkus kasdienis darbas, bet už jį dosniai atlyginama išmintimi – didžiausia ir nesunaikinama vertybe.

Džiaugiuosi, kad Kolegijoje turime tiek daug patyrusių, gerai išmanančių savo darbą dėstytojų, mokslininkų, gabaus ir talentingo jaunimo. Jie – viltingos ir nuolat tobulėjančios Kolegijos pamatas.

Būtina paremti ir skatinti kūrybinės minties plėtrą ir jos stiprėjimą visose mūsų Kolegijos vykdomose studijų programose. Tik išnaudojusi visą savo kūrybinį potencialą, Kolegija visiškai atsiskleis, kurdama Pasaulio ateitį.

Pažangi, moderni ir profesionali aukštoji mokykla – visų mūsų tikslas ir uždavinys. Kolegiją  turėsime tokią, kokios esame verti, kokią sukursime patys.

Su Rugsėjo 1-ąja, mielieji! Sėkmingų naujų mokslo metų!

Pagarbiai,
Aivaras Anužis
Šv. Ignaco Lojolos kolegijos direktorius

Susijusios naujienos