Skubiosios medicinos pagalbos studentai užėmė 4-ą vietą tarptautiniame konkurse Latvijoje

Balandžio 15 d. Daugpilyje, Latvijoje, Daugpilio medicinos kolegijoje vyko 8-asis tarptautinis studentų meistriškumo konkursas „Neatidėliotinos medicinos pagalbos teikimas ir organizavimas situacijose su daug nukentėjusiųjų“.

Konkurse dalyvavo komandos iš Latvijos, Lietuvos, Bulgarijos, Lenkijos ir Ukrainos. Dalyviai sprendė sudėtingas masinių nelaimių situacijas, demonstravo skubios medicinos pagalbos teikimo įgūdžius, gebėjimą greitai priimti sprendimus bei efektyviai dirbti komandoje.

ILK atstovavo dėstytojai Irena ir Rytis Malašauskai bei studentai: trečiakursiai Karolis Daugalas, Džesmina Kiaraitė, Jurgita Sungailė, Ingrida Šilaitė ir antrakursė Evelina Araminaitė.

Didžiuojamės mūsų studentų komanda, kuri tarptautiniame konkurse iškovojo garbingą 4 vietą!

Dėkojame studentams ir dėstytojams už profesionalų atstovavimą kolegijai, atsakingą darbą bei puikų komandinį bendradarbiavimą. Tokios patirtys stiprina profesinius gebėjimus ir įkvepia augti medicinos srityje.

Susijusios naujienos

2026-05-14T11:45:04+03:002026 04 17|Naujienos|
Go to Top