Puikios Erasmus+ galimybės netoliese – grožio terapijos studentės Kotrynos Kriaučiūnaitės įspūdžiai

Puikios Erasmus+ galimybės netoliese – grožio terapijos studentės Kotrynos Kriaučiūnaitės įspūdžiai

2019-12-04T17:09:03+03:002019 12 04|Erasmus+, Naujienos|
Tie studentai, kurie dėl tam tikrų aplinkybių negali vykti į tolimą Erasmus+ studijų ar praktikos kelionę, visada gali pasirinkti arti esančią kaimyninę Latviją, siūlančią puikias profesinio tobulėjimo galimybes. Dabar jau III kurso Grožio terapijos studijų programos studentė Kotryna Kriaučiūnaitė 2019 m. kovo ir balandžio mėnesiais atliko praktiką Latvijos universiteto P. Stradins medicinos kolegijoje Jūrmaloje ir „GMT Beauty“ grožio salone Rygoje. Šiame salone stebint profesionalams studentė atliko rankų ir kojų masažą, odos šveitimo ir kitas grožio procedūras.

„Net nenumaniau, kad per du mėnesius susipažinsiu su daug nuostabių žmonių, įgysiu tiek daug praktikos ir žinių bei pasikeisiu pati kaip asmenybė“, – sako pati studentė. – Prieš išvykdama į Erasmus+ išsikėliau sau daug tikslų, norėjau save išbandyti tiek svetimoje šalyje, tiek praktikos įstaigose. Pirmas kelias dienas buvo streso, nes nebuvau pratusi būti viena ir dar svetimoje šalyje. Stengdamasi įveikti savo baimę, visur ėjau, visko klausiau, bei pati stengiausi visur dalyvauti.

Patirtis tiek grožio salone, tiek pačioje kolegijoje kiekvieną dieną buvo vis kitokia ir vis įdomesnė. Taip pat teko dalyvauti P. Stradins medicinos kolegijos organizuotoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Health. Pleasant Sensation. Practice“, kur galėjau klausytis pranešimų apie mezoterapiją, apie grožio naudą žmogui, taip pat apie įvairias grožio procedūras. Po konferencijos pranešimų buvo galima susipažinti su grožio terapijos naujovėmis. Buvo įdomu stebėti iš arti, kaip atliekama veido mezoterapija, taip pat įvairūs kūno masažai, ir išgirsti, kokią naudą jie teikia mūsų sveikatai.

Visa patirtis, kurią parsivežiau iš  Erasmus+, man suteikia daugiau pasitikėjimo ne tik savimi, bet ir savo įgūdžiais, teikia naudą mano tolimesniems gyvenimo tikslams bei mano darbui grožio terapijos srityje“.

Nori pasinaudoti Erasmus+ teikiamomis galimybėmis ir Tu? Rašyk erasmus@ilk.lt

Daugiau informacijos: https://www.ilk.lt/tarptautiniai-rysiai/

Susijusios naujienos