Prisimenant saulėtąją Graikiją. Studentės Deimantės Abraitytės įspūdžiai iš Erasmus mainų

Prisimenant saulėtąją Graikiją. Studentės Deimantės Abraitytės įspūdžiai iš Erasmus mainų

2019-02-27T09:08:58+02:002019 02 27|Erasmus+, Naujienos|
Svetingumo vadybos programos studentė Deimantė Abraitytė 2018 m. gegužės-rugsėjo mėnesiais atliko Erasmus+ praktiką Tui Family Life Kerkyra Golf viešbutyje. Ji buvo vaikų animatorė – bendraudavo ir žaisdavo su vaikais, dalyvaudavo paraduose; taip pat ji bendraudavo ir su viešbučio svečiais, pristatydavo galimas veiklas ir pramogas viešbutyje.

Štai ką sako pati studentė: „Išvykusi pagal Erasmus+ programą, įgavau daug patirties dirbant viešbutyje su užsienio turistais. Turėjau puikią galimybę pakeliauti ir geriau pažinti Graikijai priklausiančią Korfu salą, sužinojau daugybę įdomių istorinių faktų apie salą, susipažinau su jos kultūra. Lankiausi gražiausiose Korfu vietose: prieš mano akis atsivėrė įvairiausios pilys, tvirtovės, muziejai, nuostabaus grožio paplūdimiai, kriokliai. Sutikau daugybę draugiškų žmonių iš įvairiausių šalių, tokių kaip Norvegija, Švedija, Suomija, Lenkija, Italija, Prancūzija ir t.t. Labai džiaugiuosi, kad išdrįsau išvykti į Erasmus+ praktiką, nes tai puiki galimybė nugalėti savo baimes, tobulėti kaip asmenybei, susipažinti su kitokia kultūra ir šalimi bei susirasti daug draugų iš įvairiausių šalių“.

Ar ir jūs norėtumėte tokių įspūdžių? Tokia galimybė yra labai reali (ypač Socialinio darbo ir Svetingumo vadybos programų studentams) – jau kovo 15 dieną Kaune vyks atranka praktikai / darbui Graikijos viešbučiuose!

Susidomėjusius kviečiame siųsti savo CV adresu amberjobeu@gmail.comPageidaujantiems daugiau informacijos – skambinti tel. Nr. +37067603174.

Susijusios naujienos