Pasibaigus Erasmus+ praktikai. Grožio terapijos studentės patirtis!

Pasibaigus Erasmus+ praktikai. Grožio terapijos studentės patirtis!

2019-02-27T09:14:42+03:002018 08 24|Erasmus+, Naujienos|
Simona Maričeva, Grožio terapijos II kurso studentė. Pasibaigus Erasmus+ praktikai, kuri truko 3 mėnesius, noriu pasidalinti įspūdžiais apie pačią šalį, jos galimybes bei aplankytas nuostabias vietas. Praktika vyksta Puglia regione, mažame miestelyje Rodyje, kuris yra jūros apsuptyje, kaip jau minėjau ankstesniuose straipsniuose.

Žengus toliau nuo miestelio, atsiveria nuostabus Italijos grožis. Norėčiau išskirti nuostabias salas, kurios yra visai netoli minėto miestelio, Rodi Garganiko, tai Tremiti salos.

Sandomino, Caprara ir Disannico – jos žavi augalija, jose esančiais pastatais, uolėtais krantais ir tikrai paliks neišdildomą įspūdį!

Netoli Bari, šalia kurio yra ir oro uostas, stūkso išskirtinis miestelis pavadinimu Alberobello – unikalios konstrukcijos ir grožio nameliai traukia turistų dėmesį. Kad ir kaip neįtikėtinai atrodytų, namukuose vis dar tebegyvena žmonės, yra įrengti viešbučiai, restoranai ir begalė suvenyrinių parduotuvių.

Tęsiant kelionę artėjame prie nuostabiosios Romos. Čia sustingsti nuo architektūros grožio ir didybės, antikinio paveldo. Rekomenduoju apsilankyti Koliziejuje ir Šv. Petro bazilikoje, pajausti miestą, jo centrą ir apylinkes supančią istorinę dvasią.

Kita kelionės stotelė buvo Milanas – tai  vienas svarbiausių šalies ekonomikos ir kultūros centrų. Miestas itin garsus savo mados industrija ir parduotuvėmis, jis laikomas viena didžiausių pasaulio mados sostinių šalia Paryžiaus, Niujorko ir Londono. Čia tikrai sunku praeiti pro mada dvelkiančias vitrinas ir tikrai negalima susilaikyti neįsigijus ko nors gražaus ir unikalaus sau bei pasidairyti į kitus madingus ir stilingus praeivius!

Ilgai čia neužsibūdami, bėgam nuo didžiulio miesto šurmulio į svajingąją Veneciją, kuri apsupta jūros, perpinta siauručių kanalų. Čia pasijunti kaip pasakoje! Mažos gatvelės, kuriose gausu turistų, gatvės prekeivių, siūlančių įmantrių užkandžių ir stiklo dirbinių, o parduotuvių vitrinas puošia nuostabaus grožio kaukės, suvenyrai ir dar daugybė įdomių akiai neregėtų dalykų!

Pamenu tą akimirką, kai turėjau priimti sprendimą vykti į šią praktiką, kuri buvo pilna dvejonių ir šiek tiek baimės. Juk sunku palikti saugumo zoną ir priimti naujus iššūkius! Tačiau tai geriausia kas man galėjo nutikti per šiuos 3 mėnesius, nes dėka to, keitėsi mano požiūris į daugelį dalykų, plėtėsi akiratis, sustiprėjo vertybės ir net išsikėliau sau naujus tikslus! Gyvenimas visuomet dovanoja galimybes, kurios kartais gali iš esmės pakeisti mūsų gyvenimus, tik mes patys dėl savo baimių atmetam jas!

Labai džiaugiuosi, jog įstojau mokytis į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją, ir nuoširdžiai dėkoju už galimybes bei savęs kūrimą.

Susijusios naujienos