„Maisto bankas“ ieško savanorių Vilniuje

„Maisto bankas“ ieško savanorių Vilniuje

2020-03-18T12:29:30+03:002020 03 18|Naujienos|
„Maisto bankas“ karantino metu savo veiklos nestabdo, priešingai, dirbame dar stipriau, esame Vilniaus miesto savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro narys. Esant ekstremaliai situacijai negalima nusisukti nuo sunkiau gyvenančių žmonių.

Mūsų paramos gavėjams koronavirusas reiškia ne tik pavojų susirgti, bet ir išaugusį galvosūkį, ką šiandien valgyti. Todėl esame kaip niekada susitelkę padėti nepasiturintiems, kurie dabar yra pažeidžiamiausia grupė ne tik dėl finansinės padėties, neleidžiančios įsigyti kasdienio maisto ir jo atsargų, bet ir dėl amžiaus bei lėtinių ligų, didžioji dalis nepasiturinčiųjų patenka į rizikos grupes ir yra visiškai izoliuoti savo namuose. Taip pat dėl uždarytų mokyklų ir vaikų dienos centrų, sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai praranda galimybę ten pavalgyti. Neretai, šių institucijų teikiamos maitinimo paslaugos, būdavo vienintelis tos dienos maistas vaikams.

Visi šie žmonės, kaip ir LPF „Maisto bankas“, negalėtų išsiversti be savanoriškos pagalbos. Todėl labai prašome, visus pilnamečius, nesergančius lėtinėmis ligomis ir nesančius rizikos grupėje, padėti mums savanorišku darbu Vilniaus mieste.

Užtikriname dezinfekcijos priemones, vienkartines pirštines, esame stipriai sumažinę tiesioginį kontaktą su žmonėmis.

Visus galinčius prisidėti labai prašome pildyti savanorio registracijos anketą www.maistobankas.lt/reg

Daugiau informacijos: https://www.maistobankas.lt/savanoriska-pagalba-kaip-niekada-svarbi

Susijusios naujienos