MAGIS 2020

MAGIS 2020

2020-06-18T11:59:13+03:002020 06 18|Naujienos|
Š.m. liepos 26-31 dienomis vyks ignaciškojo jaunimo programos MAGIS vasaros renginys, skirtas 18-35 m. jaunimui. Šiemet yra organizuojami keturi skirtingi eksperimentai, kurių eigoje aktyvi veikla bus derinama su bendra malda.

Eksperimentams pasibaigus visi dalyviai susitiks Vilniuje užbaigimo renginiui. „Tegul neišsigąsta jūsų širdys!“, sako mums Kristus ir drąsina Jo ieškoti ir Jį rasti visur. Štai šių metų eksperimentai:

Ekologija

Kūrinija – Viešpaties mums dovanoti bendrieji namai. Šiandien kaip niekad esame kviečiami jais rūpintis. Ar esate pasiruošę atsiliepti į šį kvietimą ir vienytis, įsipareigoti bei pakeisti savo gyvenimo būdą tam, kad gydytume mūsų motinos Žemės žaizdas? Jei jus palietė šis klausimas, junkitės prie ekologijos eksperimento, vyksiančio nuostabioje Višakio Vingio sodyboje, ir leiskitės į nuotykį, kurio metu kartu ugdysime meilę bei rūpesti gamtai.

Teatras

Teatro eksperimentas kviečia per judesį, kūrybingumą, emocijas, jausmus ir kalbą ieškoti santykio su savimi, kitais ir Dievu. Teatro subtilybių mokys profesionalus teatro pedagogas, kuris padės ieškoti savojo vidinio klouno, nepasiduoti rutinai ir peržengti savo susikurtas galimybių ribas. Eksperimentas vyks Vilniuje, todėl turėsime galimybę ne tik pažinti teatro pasaulį, bet ir gražiąją mūsų sostinę. Jeigu domiesi teatru – gerai, o jeigu esi tik kokį kartą gyvenime žiūrėjęs spektaklį – dar geriau!

Piligrimystė

Šių metų piligrimystės kelias veda nuo Šiaulių iki Šiluvos. Kasdien keliaudami po 20 km, turėsime laiko pasigrožėti Kurtuvėnų ir Dubysos regioninių parkų gamta, atsigaivinti Palendrių vienuolyno brolių malda, atrasime laiko sugrįžti į save, nusileisti į savo širdį. Išgyvensime bendrystę ir bičiulystę kartu žygiuojant, statant palapines nakvynei, gaminant maistą ant laužo ir dar daugiau. Kelyje ir bendrystėje dar laukia daug kas, ko neįmanoma apsakyti ir ką reikia asmeniškai patirti. Tad prisijunk ir tu!

Tarnystė

Tarnaudami daug darome dėl kitų – dalinamės savo laiku, energija, talentais. Bet ar tikrai galime tarnauti nepažindami savęs? Kviečiame susipažinti su Motinos Teresės seserų kasdienybe, prisidėti prie jų tarnystės ir reflektuoti savo patirtis kūrybinių terapijų metu.

Registracijos anketa: https://forms.gle/SWo74xNFHzR2PLr87

Susijusios naujienos