Kviestiniai dėstytojai iš užsienio – naujų žinių pliūpsnis. Lektorės Halynos Tsymbalyuk vizitas

Kviestiniai dėstytojai iš užsienio – naujų žinių pliūpsnis. Lektorės Halynos Tsymbalyuk vizitas

2019-12-04T17:08:07+03:002019 12 04|Naujienos|
2019 m. spalio 7-23 dienomis šv. Ignaco Lojolos kolegijoje lankėsi ir „Specializuotos reanimacijos“ teorinius ir praktinius užsiėmimus trečio kurso Skubios medicinos pagalbos studijų programos studentams vedė Ternopilio I. Y. Gorbačiovskio valstybinio medicinos universiteto (Ukraina) Simuliacinio centro vadovė, Katastrofų ir karo medicinos katedros asistentė, skubios medicinos pagalbos gydytoja Halyna Tsymbalyuk.

Ternopilio valstybinis medicinos universitetas yra viena geriausių aukštųjų medicinos mokyklų Ukrainoje, kurioje dirba virš tūkstančio aukšto lygio profesorių ir docentų, ir kuriame yra plėtojamos tarptautinius standartus atitinkančios studijų programos. Su šiuo universitetu jau ne pirmi metai yra kuriami bendradarbiavimo ryšiai – mūsų kolegijos Skubios medicinos pagalbos studentai ir dėstytojai sėkmingai dalyvauja situacijų simuliavimo varžybose, konferencijose ir kituose renginiuose.

Lektorės Halynos Tsymbalyuk vizitas buvo unikali proga kolegijos studentams dalyvauti įdomiose, informatyviose ir naudingose paskaitose ir išgirsti daug praktinių pavyzdžių iš srities ekspertės lūpų. Lektorės šiltas bendravimas, noras perteikti žinias ir begalinė kantrybė sukūrė puikius rezultatus paskaitose dalyvavusiems studentams. Halyna Tsymbalyuk, kaip atviras ir nuoširdus žmogus, sugebėjo prieiti prie kiekvieno studento, įžvelgti jo geriausias savybes ir motyvuoti tobulėjimui. Ji atsakydavo į visus studentams rūpimus klausimus, taigi studentai turėjo puikią galimybę praplėsti ir pagilinti elektrokardiografijos, farmakologijos ir kitų medicinos sričių žinias. Dėl lankytų paskaitų studentai įgijo daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Lektorė mokė „mąstyti, kas, kodėl, kur ir kaip, o ne aklai daryti išvadas ir tikėtis geriausio“, kaip teigė Jurgita, viena iš programos studenčių.

Skubios medicinos pagalbos studijų programos studentai yra labai patenkinti ir dėkingi lektorei Halynai Tsymbalyuk už galimybę mokytis iš tokios kompetentingos dėstytojos. Kaip teigė Skubios medicinos pagalbos studijų programos studentė Monika, „tai buvo neabejotinai vienas naudingiausių modulių per visus studijų metus!”

Straipsnis parengtas Erasmus+ koordinatorės dr. Kristinos Grumadaitės, padedant Skubios medicinos pagalbos studijų studentėms Laurai Jankūnaitei, Gretai Aglinskaitei, Monikai Šniokaitei, Jurgitai Uzelman ir Urtei Malašauskaitei.

Susijusios naujienos