Kursai fizinio aktyvumo specialisto ir instruktoriaus kvalifikacijai įgyti

Kursai fizinio aktyvumo specialisto ir instruktoriaus kvalifikacijai įgyti

2019-09-18T13:44:55+03:002019 09 18|Naujienos|
Jei siekiate dirbti sveikatingumo trenerio ar instruktoriaus darbą, galbūt turite kūno kultūros ir sporto leidimą darbui, tačiau jo galiojimas baigiasi, o galbūt šiuo metu nesate susiję su sportu, tačiau aktyviai domitės sveika ir aktyvia gyvensena, kviečiame į Šv. Ignaco kolegijos organizuojamus kursus fizinio aktyvumo specialisto ir instruktoriaus kvalifikacijai įgyti, kurie yra vykdomi bendradarbiaujant su Lietuvos sporto akademija.

Kursų fizinio aktyvumo specialistams (priimami asmenys su aukštuoju ne sporto krypties išsilavinimu) trukmė – 1,5 metų (1400 val.), kursų fizinio aktyvumo instruktoriams (priimami asmenys su viduriniu išsilavinimu) trukmė – 1 metai (1000 val.). Baigus kursus ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą išduodamas Šv. Ignaco Lojolos kolegijos pažymėjimas suteikiantis teisę dirbti sveikatingumo trenerio (fizinio aktyvumo specialisto ir fizinio aktyvumo instruktoriaus) darbą.

Asmeninio trenerio (fizinio aktyvumo specialisto) bei sveikatingumo (fizinio aktyvumo) instruktoriaus specializacija (176 ir 146 akad. val.) bei praktika vykdoma bendradarbiajant Lietuvos sporto akademijai (nuoroda https://www.sportoakademija.lt/ ) ir mokyklai Active Training (nuoroda https://www.activetraining.eu/lt/mokymai ), todėl, baigus fizinio aktyvumo programą ir išlaikius kvalifikacinį egzaminą, gali būti įgyjama 4 EQF lygio tarptautinė asmeninio trenerio kvalifikacija (nuoroda http://www.ehfa-standards.eu/es-standards ), o baigus fizinio aktyvumo instruktoriaus programą (bei išlaikius egzaminą) – 3EQF lygmens tarptautinė sveikatingumo instruktoriaus (treniruoklių salės ar grupinių pratybų) kvalifikacija (nuoroda http://www.ehfa-standards.eu/es-standards ). Ši kvalifikacija yra pripažįstama daugelio Europos šalių, treneriai registruojami Europos sveikatingumo trenerių registre (EREPS) (nuoroda https://www.ereps.eu/ ).

Kursai vyksta Kaune, tačiau teorinės paskaitos yra transliuojamos, todėl jas stebėti ir diskutuoti su dėstytojais galima ir iš namų. Praktiniai užsiėmimai ir praktika vykdomi sporto ir sveikatingumo centruose Kaune ir, susidarius grupei, kituose miestuose. Paskaitų konspektai, dalomoji medžiaga, savarankiški darbai, žinių pasitikrinimo testai yra pasiekiami per nuotolinio mokymo sistemą, prie kurios jungtis galima bet kuriuo metu. Paskaitos ir pratybos vyksta kas antrą mėnesio savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį). Teorinius mokymus veda biomedicinos ir socialinių mokslų sričių lektoriai, turintys solidžią mokslinių tyrimų ir dėstymo patirtį, praktines pratybas veda patyrę sveikatingumo treneriai – praktikai ir kineziterapeutai, turintys ne mažesnę nei 10 metų praktinę patirtį. Solidus kontaktinių valandų skaičius, trijų mokyklų bendradarbiavimas, tarptautiškumas ir pagrįsta kaina daro šiuos kursus išskirtinius ir vienintelius Lietuvoje! Paskubėkite registruotis, vietų skaičius ribotas!

Kursų pradžia – jau spalio 5 d. Kursų kaina fizinio aktyvumo instruktoriams – 1350 Eur (registracijos mokestis 50 Eur yra įskaičiuotas į kainą), fizinio aktyvumo specialistams – 1999 Eur (registracijos mokestis 99 Eur, įskaičiuotas į kainą). Už kursus galima mokėti dalimis.

Plačiau apie programą ir registracija – sportoakademija.lt

Susijusios naujienos