Kolegijos studentai ir darbuotojai yra kviečiami atrasti Kauną!

Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentus ir darbuotojus mielai sutiko priimti sutiko Kauno žydų ir evangelikų liuteronų bendruomenės bei Kauno arkivyskupijos jaunimo centras.

Kviečiame į ekskursiją, kurios metu ne tik užsuksime į šventoves,bet susipažinsime su vietų istorija bei bendruomenių tradicijomis ir veiklomis, o Kauno arkivyskupijos jaunimo centras taps mūsų susipažinimo, užkandžių bei bendrystės vieta.

Apie ketinimą dalyvauti praneškite el.p. vilija.karaliunaite@ilk.lt

Vieta ir laikas: spalio 4 d. (ketvirtadienis), 16 val. prie Sinagogos (Ožeškienės g. 13, Kaunas).

Susijusios naujienos

2018-09-28T08:46:30+03:002018 09 27|Naujienos|
Go to Top