Kolegijos studenčių popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje fotografijos darbų paroda

Kolegijos studenčių popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje fotografijos darbų paroda

2018-12-05T13:59:32+03:002018 12 05|Naujienos|
Kviečiame į Šventojo Tėvo Pranciškaus vizito Lietuvoje fotografijų parodos atidarymą gruodžio 10 dieną 15 val. Šv. Ignaco Lojolos kolegijos II aukšte. Parodos autorės – Sielovadinės rūpybos III kurso studentės Irutė Jaruševičiūtė ir Agnė Milieškienė.

„Būkite drąsūs! Sekti Jėzumi – uždegantis nuotykis, suteikiantis mūsų gyvenimui prasmę, leidžiantis pasijausti bendruomenės dalimi, o ta bendruomenė mus drąsina, lydi, įpareigoja tarnauti kitiems“ –kalba popiežius Pranciškus.

Šventojo Tėvo vizitas Lietuvoje buvo ypatingos malonės laikas. Popiežius išskirtinį dėmesį skyrė jaunimui, jų problemoms atliepti: savo kalboje su jaunimu pasidalino Kristaus vilties bei išminties žodžiais, ragindamas likti tarpusavio bendrystėje, nebijoti klysti ir drąsiai šokti tikėjimo šuolį į mylinčio Tėvo rankas…

Norisi širdimi sugrįžti į drauge išgyventą tikėjimo bendrystės laiką. Atgaivinti džiaugsmo ir pakylėjimo akimirkas, permąstyti Atgaivinti džiaugsmo ir pakylėjimo akimirkas, permąstyti Ganytojo ištartą žodį. Taigi, parodą sudaro fotografijos iš popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje ir jo kalbos jaunimui fragmentai.

Parodos autorės – Sielovadinės rūpybos III kurso studentės:

  • Fotografė Irutė Jaruševičiūtė –parodų ,,Įrėžiau tavo vardą savo rankos delne“ (apie gimties slėpinį), „Matau ją tokią – Palaimos apgaubtą“ (apie pasiaukojančią motinystę), „Regima meilė“, „Gyvybė telpanti delne“ (apie neišnešiotus kūdikius), „Liejas malonė“, ,,Palaiminti mažutėliai“ autorė.
  • Agnė Milieškienė – dorinio ugdymo mokytoja.

Susijusios naujienos