Kodėl praktika yra svarbu? Grožio terapijos studentės ir praktikos vadovės įžvalgos

Kodėl praktika yra svarbu? Grožio terapijos studentės ir praktikos vadovės įžvalgos

2019-02-07T07:49:16+03:002019 02 07|Naujienos|
Šie metai pirmieji, kuomet vyksta Grožio terapijos studijų programos praktikos gynimai. Norime pasidalinti Kristinos Kuprinskaitės, GT-16 grupės studentės, video reportažu, kuriame studentė pristatė savo praktiką.

„Iš studenčių pristatymų supratau, kad kiekvienai jų pasirinkta ir atlikta praktika buvo labai svarbi – vienos studentės pristatė, ką naujo išmoko ir sužinojo, kitos papasakojo, kokių netikėtumų įvyko praktikos metu, dar kitos – kaip sunkiai sekėsi susirasti praktikos vietą“, – sakė Grožio terapijos praktikos vadovė Raimonda Rauluševičienė.

„Viena studentė pasakojo, kaip sunkiai jai sekėsi susirasti praktikos vietą ir, kai atrodė, kad nebėra vilties, ji atsitiktinai rado grožio saloną, tarsi pats Dievas jai būtų šį saloną atsiuntęs. Jame studentė praleido pačią geriausią savo praktiką, vadovo atsiliepimai taip pat buvo patys geriausi. Po savo pristatymo ji sulaukė auditorijos ovacijų!”– toliau tęsė Raimonda Rauluševičienė. Ji mano, kad praktikos gynimas suvienijo studentes, nes jos galėjo pamatyti, kaip ir kur kolegės atliko praktiką, ir įgijo daugiau motyvacijos kitą kartą susirasti dar geresnę praktikos vietą.

Susijusios naujienos