Jėzaus draugijos generalinio vyresniojo t. Arturo Sosa SJ vizito atgarsiai

Jėzaus draugijos generalinio vyresniojo t. Arturo Sosa SJ vizito atgarsiai

2019-05-16T09:32:08+02:002019 05 16|Naujienos|
Š. m. gegužės 4-5 dienomis Vilniuje ir Kaune lankėsi Jėzaus Draugijos generalinis vyresnysis t. Arturo Sosa, SJ, jo asistentas Rytų ir Vidurio Europos regionui t. Tomasz Kot, SJ, ir patarėjas jėzuitų ugdymui t. Mark Ravizza, SJ.

T. Arturo Sosa sakė pamokslą Šv. Mišiose Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčioje ir Kauno šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčioje. Jo pamokslą galima pasiskaityti čia: http://www.jezuitai.lt/ivykiai/jezuitams-lietuvoje-450-0/lietuvoje-apsilankiusio-jezuitu-generolo-pamokslas-komentuoja-iii

T. Arturo Sosa su delegacija taip pat aplankė 450 metų misijos Lietuvoje sukaktį mininčių jėzuitų bendruomenes Vilniuje ir Kaune, susitiko su jėzuitų gimnazijų, ignaciškąjį dvasingumą puoselėjančių vienuolių ir pasauliečių bendruomenių atstovais, Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos bendradarbiais, jėzuitų bažnyčių bendruomenių aktyvu.

Sekmadienį susitikęs Kauno jėzuitų gimnazijoje su gimnazijos, bažnyčios, Krikščioniškojo gyv. bendruomenėmis, kitų ignaciškųjų organizacijų atstovais, jėzuitų bendradarbiais, t. Arturo Sosa pietavo šv. Ignaco Lojolos kolegijoje, restorane „Arrivée“. Šventinius pietus jam ir jo delegacijos nariams paruošė Kolegijos Kulinarinio meno studijų programos studentai, vadovaujami vyriausiojo šefo Xavier Bouriot ir programos vadovės Eglės Purvaneckaitės.

Kolegijos direktorius dr. Aivaras Anužis padėkojo t. Arturo Sosa už nuolatinį dvasinį palaikymą ir nukreipimą ir įteikė jam Kolegijos garbės ženklą.

Linkime šv. Ignaco Lojolos žodžiais, kad Kristaus, mūsų Viešpaties, tobuloji malonė ir amžinoji meilė tebūna mūsų niekada nepaliaujanti apsauga ir pagalba

Susijusios naujienos