ILK užėmė pirmą vietą socialino darbo meistriškumo konkurse

Kovo 26-ąją Kauno Kolegijoje vyko socialinio darbo meistriškumo konkursas „Žmogus ir technologijos: etika, partnerystė socialiniame darbe“, kuriame Šv. Ignaco Lojolos kolegijos komanda laimėjo I vietą.

Konkursas buvo skirtas socialinio darbo ir dirbtinio intelekto suderinamumo temai. Jame dalyvavo visos Lietuvos kolegijos, o dalyviai sprendė užduotis, susijusias su DI pritaikymu socialiniame darbe – analizavo situacijas bei atliko improvizacines užduotis.

ILK atstovavo Sielovadinės rūpybos studentės Alma Beniulė (II kursas) ir Filomena Kurklinskaitė (I kursas), taip pat I kurso Socialinio darbo studentės Agnė Šalugė, Kristina Varnė ir Simona Šalasevičienė.

Studentus konkursui ruošė dėstytojas Tautvydas Vigelas – didžiuojamės komandos pasiekimu!

Daugiau informacijos apie konkursą: https://kaunokolegija.lt/muf/naujienos/studentai-is-visos-lietuvos-susitiko-socialinio-darbo-meistriskumo-konkurse-kaip-technologijos-keicia-socialini-darba/

Susijusios naujienos

2026-05-14T11:31:49+03:002026 03 26|Naujienos|
Go to Top