Kovo 26-ąją Kauno Kolegijoje vyko socialinio darbo meistriškumo konkursas „Žmogus ir technologijos: etika, partnerystė socialiniame darbe“, kuriame Šv. Ignaco Lojolos kolegijos komanda laimėjo I vietą.
Konkursas buvo skirtas socialinio darbo ir dirbtinio intelekto suderinamumo temai. Jame dalyvavo visos Lietuvos kolegijos, o dalyviai sprendė užduotis, susijusias su DI pritaikymu socialiniame darbe – analizavo situacijas bei atliko improvizacines užduotis.
ILK atstovavo Sielovadinės rūpybos studentės Alma Beniulė (II kursas) ir Filomena Kurklinskaitė (I kursas), taip pat I kurso Socialinio darbo studentės Agnė Šalugė, Kristina Varnė ir Simona Šalasevičienė.
Studentus konkursui ruošė dėstytojas Tautvydas Vigelas – didžiuojamės komandos pasiekimu!
Daugiau informacijos apie konkursą: https://kaunokolegija.lt/muf/naujienos/studentai-is-visos-lietuvos-susitiko-socialinio-darbo-meistriskumo-konkurse-kaip-technologijos-keicia-socialini-darba/
