Grožio terapijos studentų ir lektorių laimėjimai konkursuose

Balandžio 11d. buvo kupina įspūdžių ir laimėjimų Grožio Terapijos Esthétique – Grožio laboratorija studentėms ir lektorėms!

Šeštadienį vyko Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija organizuojamas konkursas „Kaunas Beauty 2026“, kurio metu antakių formavimo ir dažymo pagal OMG taisykles jaunių rungtyje sužibėjo pirmakursės – II vietą užėmė Gertrūda Dubauskaitė, o Darija Katinaitė užėmė IV vietą. Savo jėgas dieninio makiažo kategorijoje išbandė ir pirmakursės Meda Jakaitė bei Samanta Rakštytė

Taip pat džiaugiamės, jog ILK lektorės Brigita Činikienė Brigit Beauty Arts ir Indrė Miliūnaitė Indmi Make Up konkurso metu teisėjavo antakių dizaino ir laminavimo kategorijoje. Brigita taip pat laimėjo geriausios antakių kategorijos trenerės ir geriausios teisėjos apdovanojimus!

Kosmetikų ir kosmetologų asociacija organizuotame konkurse dalyvavo ir II kurso studentė Marija Saakian – teisėjus ir lektorius labai džiugino jos techniškumas, estetikos pojūtis ir gebėjimas save puikiai pateikti.

Didžiuojamės ir sveikiname Grožio Terapijos komandą su puikiais pasiekimais ir linkime sėkmės tolimesniame kelyje!

Susijusios naujienos

2026-05-14T11:37:59+03:002026 04 14|Naujienos|
Go to Top