Grožio terapijos studentės Editos Puodžiūnaitės įspūdžiai pasibaigus Erasmus+ praktikai

Grožio terapijos studentės Editos Puodžiūnaitės įspūdžiai pasibaigus Erasmus+ praktikai

2019-02-27T09:14:30+03:002018 11 16|Erasmus+, Naujienos|
Grožio terapijos programos antro kurso studentė Edita Puodžiūnaitė šią vasarą atliko Erasmus+ praktiką „Blanca‘s Beauty Rooms“ salone Airijoje. Šio salono įkūrėja Blanca yra viena geriausių grožio eksperčių Veksfordo grafystėje.

„Noriu labai padėkoti už galimybę vykti į Airiją su ,,Erasmus’’ programa. Domiuosi grožio sritimi nuo 16 metų. Ir labai noriu bent kartą per metus nuvykti į kokią nors šalį ir pasisemti žinių, naujų mados tendencijų bei praktikos. Šiemet aš važiavau į Airiją padirbėti viename gerai žinomame salone. Nemeluosiu – teko išvažiuoti su ašaromis akyse. Aš važiavau ten visiškai nemokėdama anglų kalbos ir turėjau dirbti su klientais – aš su jais nesikalbėdavau, o tik šypsodavausi ir bandžiau komunikuoti gestais (tai pasakojo mano kolegės), bet bėgant praktikos laikui, jūs nepatikėsit, aš jau bendravau su klientais, galėjau papasakoti apie savo gyvenimą, apie savo gimtąją šalį, nes jiems būdavo labai įdomu. Susipažinau su labai daug įtakingų žmonių. Jie nenorėjo manęs išleisti namo, o aš prižadėjau, kad dar grįšiu! Įgijau tokios patirties darbinėje srityje, kokios niekur nenusipirksi ir negausi! Tik grįžusi iš Airijos, įsidarbinau grožio salone, pradėjau teikti daugiau paslaugų, mokymus. Praktika Airijoje man davė labai daug savarankiškumo, išmokau bendrauti su žmonėmis, kolektyve, būti tolerantiška kiekvienam žmogui. Išmokau, kad visada turi kitam padėti, kaip man ten padėjo žmonės. Laisvalaikiu taip pat daug keliavome, taigi aplankėme labai daug gražių vietų, pamatėme miesto naktinio gyvenimo“.
Šis pasakojimas puikiai parodo, kad Erasmus studijos ar praktika gali būti tvirtas pamatas tolimesniam profesiniam tobulėjimui ir puiki asmenybės ugdymo galimybė, panaikinanti kalbinius ir kitus barjerus, trukdančius augti ir dalytis.

Nori pasinaudoti Erasmus+ teikiamomis galimybėmis ir Tu? Rašyk erasmus@ilk.lt

Daugiau informacijos: https://www.ilk.lt/lt/tarptautiniai-rysiai

Susijusios naujienos