Futurepreneurs tvaraus verslo pre-akseleravimo programa. Kviečiame registruotis!

Futurepreneurs tvaraus verslo pre-akseleravimo programa. Kviečiame registruotis!

2021-01-25T13:48:31+03:002021 01 25|Naujienos|

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas jau penktąjį kartą organizuoja Futurepreneurs tvaraus verslo pre-akseleravimo programą. Dviejų mėnesių trukmės programoje dalyviai išmoks kaip savo idėją paversti perspektyviu verslu. Mokymų sesijose patirtimi dalinsis savo sričių ekspertai, tarp sesijų dalyvius konsultuos būrys mentorių, o programos pabaigoje dalyvių idėjų klausysis investuotojai. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis iki vasario 3 d. Registruotis galima net neturint idėjos ar komandos, svarbiausia – motyvacija ir noras mokytis! Registracija: čia

Apie Futurepreneurs:
Norite pradėti savo verslą, bet jaučiate, kad jums trūksta žinių? Kviečiame registruotis į „Futurepreneurs“ verslumo programą! Per du mėnesius jūs ne tik išmoksite tvaraus verslo kūrimo pagrindus, susipažinsite su bendraminčiais, gausite vertingų praktinių patarimų, lavinsite savo įgūdžius, bet ir turėsite galimybę prisistatyti savo idėją investuotojams bei varžytis dėl prizų!

Registracija į programą vyksta iki vasario 3 dienos! Registruokitės: http://bit.ly/2RXAkXz

„Futurepreneurs“ tai pirmoji Lietuvoje tvaraus verslo pre-akseleravimo programa, kurią nuo 2017 m. vykdo Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas. Programą sudaro 5 praktinės mokymų sesijos, skirtos supažindinti dalyvius su verslo vystymo pagrindais. Programos eigoje dalyviai išmoksta savo idėją paversti perspektyviu sprendimu, kurį galima pristatyti potencialiems investuotojams.

Sesijose patirtimi dalinasi verslo ekspertai, o tarp sesijų dalyviai gali konsultuotis su mentoriais. Norėdami sukurti ir vystyti savo startuolius, dalyviai turi koncentruotis į darnaus vystymosi tikslus (SDGs) ir rasti novatorišką sprendimą globalioms problemos. Du mėnesius dalyviai mokosi ne tik verslumo, bet ir kaip sukurti į poveikį orientuotą verslą, naudingą aplinkai, visuomenei ir ekonomikai.
Daugiau informacijos: https://futurepreneurs.eu/

Pažymėkite (tag) @Futurepreneurs socialiniuose tinkluose!

Facebook: https://www.facebook.com/futurepreneurs.eu/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/futurepreneurs/

Instagram: https://www.instagram.com/futurepreneurs.eu/

„Futurepreneurs“ verslumo programa

Susijusios naujienos