ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

TARPTAUTINĖ BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS – NAUJOS GALIMYBĖS STUDENTAMS!

calendar iconSpalis 09, 2017

Tarptautinis bendradarbiavimas yra svarbus kiekvienai švietimo institucijai. Tai galimybė pasidalinti patirtimi, studentams – dalį studijų praleisti užsienio organizacijoje, dalyvauti bendruose projektuose.

Šv. Ignaco Lojolos kolegija siekia aktyvaus tarptautinio bendradarbiavimo kiekvienoje studijų programoje. Latvijas Kristiga Akademija (Latvian Christinian Academy) gali atverti naujas galimybes Socialinio darbo ir Sielovadinės rūpybos studentams.

2017 m. spalio 4 d. Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje lankėsi Latvijas Kristiga Akademija (Latvian Christian Academy) rektorė Prof. dr. Skaidrite Gutmane, Erasmus + koordinatorius Valters Dolacis, ir doc. Guntis Dislers. Vizito tikslas tarptautinio bendradarbiavimo galimybės tarp Lietuvos ir Latvijos švietimo institucijų.

Susitikime su svečiais iš Latvijos dalyvavo Šv. Ignaco Lojolos kolegijos direktorius dr. Aivaras Anužis bei Sielovadinės rūpybos studijų programos lektorė - Birutė Rakauskienė.

Susitikimo rezultatas - pasirašyta dvišalė bendradarbiavimo sutartis dėl dalyvavimo bendruose švietimo, kultūros ir mokslo projektuose, aptartos bendradarbiavimo perspektyvos ir galimybės Kolegijos Socialinio darbo ir Sielovadinės rūpybos studijų programų kryptyse, karitatyvinės veiklos prasmė ir svarba socialinio darbo kontekste, studentų mainų galimybės pagal Erasmus+ programą.  

Latvian Christinian Academy yra viena sėkmingiausių aukštojo mokslo institucijų Latvijoje savo veiklą vystanti teologijos krypties studijose. Ji priklauso Tarptautiniam paramos komitetui (International Supportive comitee), kuris yra tiek akademinė, tiek socialinės politikos organizacija, vienijanti narius iš Jungtinių Amerikos valstijų, Izraelio, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos, Belgijos ir Prancūzijos.

Latvian Christinian Academy vykdo bakalauro, magistro studijų programas:

  • Biblijos meno (Bible Art)
  • Teologijos (Theology)
  • Karitatyvinio socialinio darbo (Caritative Social Work)
  • Socialinio darbo (Social Work)
  • Priežiūros (Supervision)
  • Socialinio verslumo administravimas (Social Entrepreneurship Administration)

Latvijas Kristiga Akademija turi daug pasiekimų švietimo srityje, vieną iš jų rektorė Prof. dr. Skaidrite Gutmane pristatė ir Kaune, tai Latvijas Kristiga Akademija išleistą karitatyvinės veiklos metodiką "The Innovative Content of the Caritative Social Work".

Džiaugiamės, jog Šv. Ignaco Lojolos kolegija plečia tarptautinių partnerių ratą! Bendradarbiavimas su Latvijas Kristiga Akademija suteiks naujas galimybes mūsų studentams!

 

 

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma