ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Spalis - pagyvenusių žmonių mėnuo

calendar iconSpalis 09, 2017

Labai dažnai nesusimąstome, kad didžiausia dovana, kurią galime suteikti senam žmogui – tai mūsų dėmesys ir laikas skirtas jam. Sulaukę senatvės, žmonės tampa ypač jautrūs dėmesingumui, nes jiems nebereikia niekur skubėti, dirbti, rūpintis vaikais ir pan. Deja, ne visi senyvo amžiaus žmonės turi artimuosius, kuriems jie rūpi. Socialinis darbuotojas tampa vienu iš „artimųjų“, galinčiu aplankyti, pasikalbėti ar tiesiog skirti laiko senolio būtiniesiems poreikiams.

Spalio 1-oji – Pagyvenusių žmonių diena, o spalis – Pagyvenusių žmonių mėnuo. Tad Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Socialinio darbo studentai, kartu su dėstytojais aplankė Šv. Domininko namuose, Aukštadvaryje gyvenančius senolius. Šv. Domininko namai įsikūrę buvusiame domininkonų vienuolyne, teikia trumpalaikes ir ilgalaikes socialinės globos paslaugas senyvo amžiaus asmenims. 

Šv. Domininko namų darbuotojai kėlė kvalifikaciją dalyvaudami mokymuose, o Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Socialinio darbo studentai leido laiką su senoliais, rodydami jiems dėmesį ir praskaidrindami kasdienybę.

Geri darbai įkvepia, tad nepamirškime savo artimųjų senų žmonių ir skirkime jiems laiko! 

16741674167416741674

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma