ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Sielovadinės rūpybos studentai renginyje "Atrask Kauną"

calendar iconSpalis 07, 2017

Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vykdoma unikali studijų programa - Sielovadinė rūpyba. Tai inovatyvi Lietuvoje studijų programa, susiejanti socialinių mokslų, katalikų teologijos, psichologijos mokslų pasiekimus. Studijų metu įgyti gebėjimai ir žinios įgalina suprasti įvairaus amžiaus asmenis, išgyvenančius dvasinę krizę ar įvairius egzistencinius sunkumus, bei leidžia jiems profesionaliai padėti.

Šios studijų programos studentai aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, o Šv. Ignaco Lojolos kolegija bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis, kurių tikslas spręsti socialines problemas ir padėti žmonėms, turintiems egzistencinių sunkumų. 

Tam, kad studentai gebėtų padėti, iš pradžių jie turi pažinti. Žinoma, svarbiausias yra žmogus, bet svarbu pažinti ir miestą, kuriame gyvename, o tuo pačiu susipažinti ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis, praplėsti akiratį. Šį rudenį Sielovadinės rūpybos studentai dalyvavo Kauno akademinės sielovados renginyje "Atrask Kauną!", kuriame susipažino su III-uoju Kauno fortu. 

Video reportažą iš renginio rasite šioje nuorodoje: https://drive.google.com/file/d/0B6dsD4K-sXDNVkpCUHY1OXlXZ3c/view

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma