ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

ORTOPEDIJOS TECHNOLOGIJŲ PROGRAMOS DĖSTYTOJOS DĖSTYMO VIZITAS ISPANIJOJE

calendar iconBirželis 01, 2017

Šv. Ignaco Lojolos Kolegijoje itin skatinamas tarptautiškumas. 2013 m. Šv. Ignaco Lojolos kolegijai (ILK) suteikta ERASMUS aukštojo mokslo chartija. Tai atvėrė galimybę dalyvauti ERASMUS+ programoje ir gauti finansinę paramą programos veikloms vykdyti.

Balandžio mėnesį buvo pasirašyta tarpinstitucinė sutartis tarp Šv. Ignaco Lojolos kolegijos ir Miguel Hernandez Universiteto. Gegužės 10-12 dienomis Ortopedijos technologijų programos dėstytoja dr. Birutė Sinkutė universiteto Ispanijoje kvietimu skaitė paskaitą anglų kalba „Investigation of children pes planus and sustainable devices for its correction“. 

Dr. Birutė Sinkutė atliko inovatyvų tyrimą apie vaikų plokščiapėdystės būklės nustatymą ir vertinimą bei ortopedines technines priemones skirtas vaikų plokščiapėdystės prevencijai ir korekcijai. Atlikto tyrimo pagrindu ir buvo skaitoma paskaita bei dalinamasi patirtimi su Miguel Hernandez Universiteto studentais. Tyrimo metu išbandytos inovatyvios medžiagos neteršiančios aplinkos, atitinkančios griežčiausius ekologinius standartus ir pasiūlytas pritaikomumas ortopedijos technikos priemonių gamyboje. 

Vizito metu ILK dėstytoja ne tik teoriškai pasidalino atlikto tyrimo rezultatais, bet ir vadovavo mokomosioms kūrybinėms dirbtuvėms, kurių metu buvo mokoma ortezuoti žematemperatūriais termoplastikais.

Tarp institucijų pasirašyta sutartis atvėrė galimybes Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Ortopedijos technologijų studijų programos studentams išvykti studijuoti dalinėms studijoms į Miguel Hernandez Universitetą esantį Ispanijoje. Tarptautinė patirtis yra labai reikšminga siekiant įsitvirtinti darbo rinkoje, tad džiaugiamės, jog mūsų studentai turi šią galimybę.

Daugiau apie Ortopedijos technologijų studijų programą galite paskaityti čia

154215421542

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma