ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Ortopedijos technologijos studentai susipažino su išmaniomis medžiagomis

calendar iconLapkritis 02, 2017

Ortopedijos technologijos studijos - unikalios Lietuvoje, o jas vykdo tik Šv. Ignaco Lojolos kolegija. Pasirinkę šias studijas jauni žmonės be darbo nelieka. Specialistų trūksta tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Didelė dalis mūsų absolventų dirba užsienio kompanijose, į kurias išvyko iškart baigę studijas. 

Tam, kad taptum geru specialistu, reikia stengtis ir domėtis Ortopedijos srities naujovėmis ir stebėti nuolatinius pokyčius joje. Technologijos keičiasi nuolat, lygiai taip pat kaip ir medžiagos, naudojamos ortopedinių gaminių gamybai. Šiandien "išmanios" medžiagos jau nebe naujiena. Jos naudojamos įvairiose srityse, ortopedijos technologija ne išimtis. 

Nuolat domėtis naujovėmis studentus skatina dėstytoja dr. Birutė Sinkutė. Ji teigia - "jei nori būti geras specialistas, privalai domėtis ir susipažinti su naujausiomis technologijomis ir medžiagomis". 

Spalio 31 d. Ortopedijos technologijos studentai lankėsi KTU Mechanikos Inžinerijos ir Dizaino fakultete, kur prof. Virginija Jankauskaitė jiems skaitė paskaitą "Polimerų panaudojimas gamtos struktūrų imitavimui“. Profesorė labai patraukliai papasakojo apie hidrofilines ir hidrofobines medžiagas, gamtines adhezines sistemas, polimerų panaudojimą. Be to, studentai turėjo galimybę aplankyti „Medžiagų Inžinerijos laboratoriją“, kur susipažino su įranga ir jos pritaikomumu. Kaip teigia dr. Birutė Sinkutė, tai labai naudinga studentams, nes gamtos tyrimas ir stebėjimas gali suteikti minčių įvairiems išradimams ir ortopedijos technologijoje.

1714171417141714

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma