ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kulinarinio meno studijų programa - vienintelė Lietuvoje! Jos tikslas yra parengti specialistus, gebančius praktikoje taikyti fundamentalias ir pažangias maisto technologijų žinias, efektyviai spręsti žaliavų saugos ir kokybės užtikrinimo, maisto ir maisto grandinės procesų valdymo, maitinimo paslaugų organizavimo klausimus, vertinti maitinimo įmonės veiklos rodiklius ir aplinkos pokyčius, vadovaujantis krikščioniškomis vertybėmis ir socialine atsakomybe nuolat siekti asmeninio tobulėjimo ir paslaugų efektyvumo. 

Lietuvių

SKAITYTI

Praėjusio mėnesio pabaigoje Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija organizavo konferenciją „Socialinio darbo profesionalizacijos galimybės Lietuvoje“. Socialinis darbuotojas yra labai svarbus negalią turintiems žmonėms, darbas su šiais žmonėmis ne tik labai reikšmingas, bet taip pat keliantis nemenkų iššūkių. Kita vertus, Lietuvoje socialinių darbuotojų padėtis yra stipriai tobulintina – darbas sudėtingas, apmokėjimo sistema šlubuojanti, o reikalavimai dideli.

Lietuvių

SKAITYTI

Iškilus grėsmei gyvybei, staiga susirgus ar patyrus nelaimę, kviečiame skubiąją medicinos pagalbą. Ten dirbantys medikai pasiruošę visiems įmanomiems atvejams kiekvieną metų dieną, bet kuriuo paros metu. Skubios pagalbos paramedikas Tautvydas Bielevičius, skubios medicinos pagalbos slaugos specialistė Irena Malašauskienė bei chirurgė, dėstytoja Agnė Miknevičiūtė atskleidžia šio darbo realybę ir kokį kelią iki tokios profesijos reikia nueiti.

Svarbiausia – specifinės ir plataus spektro medicininės žinios

Lietuvių

SKAITYTI

Grožio terapija – studijų programa, skirta visiems neabejingiems grožiui ir norintiems tapti šios industrijos dalimi. Studijų metu studentai susipažįsta su šios srities naujovėmis, turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų - dėstytojų-praktikų, kurie yra žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegija ir UAB „Training Expert Group“ kartu su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru įgyvendina projektą „SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO SISTEMOS PLĖTRA SUTEIKIANT BESIMOKANTIEMS ASMENIMS BENDRĄSIAS IR PAGRINDINES KOMPETENCIJAS“ (Projekto Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-01-0002).

Mokymai vyksta skirtingose savivaldybėse ir sutraukė dalyvius, siekiančius pakelti kvalifikaciją ir pagilinti turimas žinias. 

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaujantis socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1801 "Dėl socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo" (toliau - Aprašas) 16 punktu, Fondas kiekvieną mėnesį po to, kai Fondo valdyba patvirtina studentų, kuriems skiriama socialinė stipendija, sąrašą, jeigu yra pagal Aprašo 9 ir 10 punktus lėšų likutis, skelbia papildomą paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimą. 

Lietuvių

SKAITYTI

Grožio terapija – studijų programa, skirta visiems neabejingiems grožiui ir norintiems tapti šios industrijos dalimi. Studijų metu studentai susipažįsta su šios srities naujovėmis, turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų - dėstytojų-praktikų, kurie yra žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. 

Lietuvių

SKAITYTI

Ortopedijos technologija - vienintelė Lietuvoje studijų programa. Ši specialybė yra ne tik labai įdomi, ne monotoniška, bet ir be galo perspektyvi.

Ortopedijos technologijos studentas Edvinas gamina kulkšnies pėdos įtvarą iš aukštatemperatūrinio termoplastiko.

- visų pirma nustatoma sąnariukų pozicija ant gipsinio modelio;
- kaitinamas aukštatemperatūrinis termoplastikas;
- vakuumo pagalba tiesiogiai formuojamas įtvaras.

Lietuvių

SKAITYTI

Skubios medicinos pagalbos studijos - unikalios Lietuvoje. Dažniausiai šias studijas pasirenka labai motyvuoti žmonės, kurie nori savo profesinę ateitį sieti su skubia medicina. Šios studijų programos Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje studentas Tautvydas Bielevičius greitojoje pagalboje dirba jau dešimtmetį ir teigia, kad šioje specialybėje tenka nuolat mokytis ir tobulėti.

Lietuvių

SKAITYTI

"Idėjų generatoriaus 2017" tikslas - aktyvinti ir telkti moksleivius ir studentus kūrybinei veiklai; skatinti jaunus žmones savo idėjas paversti sėkmingais verslais; ugdyti jaunimo verslumą skatinant naujų, inovatyvių verslų steigimąsi; teikti pagalbą vystant ir tikrinant idėjas bei vertinant jų galimybes (potencialą) rinkoje; puoselėti verslininkystės kultūrą Lietuvoje.

Lietuvių

SKAITYTI

Įvaizdžio dizaineriai yra neatsiejami mados fotografijoje. Tai viena iš sričių, kurioje studentai gali dirbti pabaigę studijas. Studentai mokosi fotografijos, kompozicijos, tad panaudoję turimas žinias gali bendradarbiauti ir dirbti kartu su mados fotografais.

Lietuvių

SKAITYTI

Ortopedijos technologijos studijos - unikalios Lietuvoje, o jas vykdo tik Šv. Ignaco Lojolos kolegija. Pasirinkę šias studijas jauni žmonės be darbo nelieka. Specialistų trūksta tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Didelė dalis mūsų absolventų dirba užsienio kompanijose, į kurias išvyko iškart baigę studijas. 

Lietuvių

SKAITYTI

Įvaizdžio dizaino studijos - vienos patraukliausių Lietuvoje. Programa suderina plataus spektro subjektus: nuo kostiumo, šukuosenos ir aksesuarų dizaino iki psichologijos, sociologijos, teisės ir mados verslo pagrindų. Įvaizdžio dizaineriui neužtenka tik išmanyti savo amatą ir valdyti technikas, jis turi nuolat tobulėti, o be to, būti kūrybingu, menišku, nuovokiu, atsakingu, organizuotu, empatišku, kultūringu.

Lietuvių

SKAITYTI

Ortopedijos technologija - vienintelė Lietuvoje studijų programa. Ši specialybė yra ne tik labai įdomi, ne monotoniška, bet ir be galo perspektyvi.

Kalbiname vienintelės Lietuvoje - Ortopedijos technologijos programos dėstytoją Birutę Sinkutę, kuri teigia, kad ši kryptis be galo perspektyvi ir linki studentams drąsiai žengti pro plačias galimybių duris. 

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaujantis Socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1801 "Dėl socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo (toliau - Aprašas) 16 punktu, Fondas kiekvieną mėnesį po to, kai Fondo valdyba patvirtina studentų, kuriems skiriama socialinė stipendija, sąrašą, jeigu yra pagal Aprašo 9 ir 10 punktus lėšų likutis, skelbia papildomą paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimą. 

Lietuvių

SKAITYTI

22 metus virtuvės šefu dirbantis 39-erių Linas Samėnas prieš keletą metų buvo vienas pirmųjų Lietuvoje išgarsėjusių virtuvės žmonių, dabar jau trečius metus jis tęsia savo karjerą Švedijoje. Kitų metų vasarį šefas ketina atvykti į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją pasidalinti savo patirtimi su studentais. Jis pasakoja, kas bendro tarp švedų ir lietuvių virtuvių bei atskleidžia 3 pagrindinius aukšto lygio virėjo darbo principus.

Lietuvių

SKAITYTI

Spalio 22-23 dienomis Birštone vyko išskirtinis grožio renginys, dviejų dienų konferencija, ODA forumas. Tai renginys, kuris sutraukė didelį būrį grožio sektoriaus atstovų, kurių tikslas ne tik profesionaliai dirbti, bet ir žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Kulinarinio Meno programos studentai turėjo pirmąją gastronominę išvyką. Tai buvo paskaita-degustacija restorane Numan Restaurant - pradedame nuo geriausių ir artimiausių! 

Lietuvių

SKAITYTI

Puslapiai

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma