ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kviečiame į Šiluvą!

calendar icon Rugpjūtis 18, 2017

2017 m. rugsėjo 7–15 d. švenčiant palaimintojo arkivyskupo Teofiliaus metus, bus švenčiami Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai (Šilinės). 

2017 m. rugsėjo 7-ąją, Šv. Jono Pauliaus II ir Katalikiškųjų mokyklų ir bendruomenių dieną, 12 val. kviečiame visus Šv. Ignaco Lojolos bendruomenės narius dalyvauti šv. Mišiose aikštėje prieš baziliką, švenčiant didžiuosius Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidus ir palaimintojo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metus.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegija ir UAB „Training Expert Group“ kartu su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru pasirašė sutartį projekto „SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO SISTEMOS PLĖTRA SUTEIKIANT BESIMOKANTIEMS ASMENIMS BENDRĄSIAS IR PAGRINDINES KOMPETENCIJAS“ įgyvendinimui (Projekto Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-01-0002).

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje kviečiame rinktis socialinio darbo studijas!

Su socialinėmis problemomis ir sunkumais žmonės susiduria visame pasaulyje. Socialiniai darbuotojai – tai specialistai, kurie gali padėti įvairiose srityse – ar tai būtų smurtas artimoje aplinkoje, problemos šeimoje, pagalba senyvo amžiaus žmonėms, darbas su vaikais ar pan. 

Lietuvių

SKAITYTI

Baigėsi pagrindinis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas, kurio metu Šv. Ignaco Lojolos kolegija pasipildė daugiau nei 100 pirmakursių.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegija (toliau – Kolegija) yra nevalstybinė aukštoji mokykla, kuri vykdo 8 studijų programas sveikatos mokslų ir technologijų bei socialinės gerovės ir menų kryptyse. Kolegija įsikūrusi Kaune, senamiestyje, taip pat turi praktinę bazę Palangoje.

Sveikatos mokslų ir technologijų kryptyse siūlomos 4 studijų programos: Ortopedijos technologija, Grožio terapija, Skubi medicinos pagalba bei NAUJA studijų programa, kurią pradėsime vykdyti tik nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. – Kulinarinis menas.

Lietuvių

SKAITYTI

Sveikiname Jus gavus pakvietimą studijuoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje! Primename, jog norint tapti pilnateisiu kolegijos studentu, Jums reikia atvykti į kolegiją rugpjūčio 2-3 d. (10.00-16 val.) ir pasirašyti studijų sutartį adresu Vilniaus g. 29 (209 aud.), Kaunas.

 

Lietuvių

SKAITYTI

Dėl didelio atostogaujančių skaičiaus ir mažo susidomėjimo įdomia Artūro Sujetos vedama atvira pamoka "Fizinis aktyvumas - sveika gyvensena - sveika mityba", kuri turėjo įvykti rytoj, liepos 27 d. 17 val. Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje, Šv. Domininkonų vienuolyno ansamblio kiemelyje, Vilniaus g. 29, Kaunas, NEĮVYKS.

Lietuvių

SKAITYTI

Šių metų liepos 24 d. stojantieji per Bendrąjį priėmimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas (Lama BPO) gaus kvietimus studijuoti.

Primename, jog norint tapti visateisiu Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentu, reikia pasirašyti studijų sutartį.

Pasitikrinti, ar tikrai įstojote į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją galite prisijungę prie LAMA BPO informacinės sistemos.

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

Šv. Ignaco Lojolos kolegijos bendruomenė yra aktyvi sveikos gyvensenos šalininkė. Kartu su nauja studijų programa Kulinarinis menas, kuri bus pradėta vykdyti jau kitais mokslo metais (nuo 2017 m. rugsėjo mėn.), pradėjome sveika mityba ir gyvensena domėtis dar aktyviau.

SKAITYTI

Įvaizdžio dizainas – studijų programa, kurią vykdo Šv. Ignaco Lojolos kolegija. Tai labai įdomi, plati ir perspektyvi studijų programa, o specialistų poreikis ir populiarumas jaučiamas itin stipriai.

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje labai daug dėmesio skiriama individualumui, savitam stiliui, išskirtinumui. Padaryti taip, kad kiekvienas jaustųsi gerai ir atrodytų gražiai nelengva užduotis, kuri tenka savo srities profesionalams – įvaizdžio dizaineriams.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegija viena iš nedaugelio švietimo įstaigų, kuri rengia svetingumo vadybininkus.

Turizmo ir su juo susijusių paslaugų poreikis didėja. Lietuva vis dar nėra tokia žinoma, kokia galėtų būti. Šiuolaikinė svetingumo darbo rinka reikalauja daugiafunkcinio specialisto, kuris turi įvairias kompetencijas, kuris geba sudaryti paslaugų paketą nuo kliento kreipimosi iki jo pardavimo klientui.

Lietuvių

SKAITYTI

Apniukusį birželio 30-osios rytą Šv. Ignaco Lojolos kolegijos absolventai ir kiti bendruomenės nariai skubėjo į Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčią, kur 10 val. buvo aukojamos šv. Mišios už Kolegijos absolventus, sėkmingai apgynusius baigiamuosius bakalauro darbus ir tapusius kvalifikuotais specialistais. Ši diena tapo ypatinga švente, kuri reiškia naują pradžią.

Lietuvių

SKAITYTI

Valstybinis studijų fondas paskelbė papildomą paraiškų socialinėms stipendijoms 2017 m. pavasario semestrui priėmimą birželio-rugpjūčio mėnesiais pildymą. 

Lietuvių

SKAITYTI

Xavier Bouriot – naujos Kulinarinio meno studijų programos vyriausias virtuvės šefas iš Prancūzijos. Pastarąjį dešimtmetį dirbo prestižinėse gastronomijos mokyklose “Ècole Ritz Escoffier” ir “Alain Ducasse Formation” Prancūzijoje, o nuo rugsėjo Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentai, pasirinkę naujas, Kulinario meno studijas, taip pat turės galimybę mokytis iš didelę patirtį turinčio nuostabaus mokytojo.

Lietuvių

SKAITYTI

Laiku ir tinkamai suteikus pirmąją bei būtinąją medicinos pagalbą, galima išgelbėti žmogui gyvybę. Ignaco Lojolos kolegija ruošia specialistus, kurie dažnai vadinami „angelais sargais“.

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

Darius Petrauskas, Ortopedijos technologijos antro kurso studentas šį semestrą atliko dviejų mėnesių praktiką Airijoje, Dubline, įmonėje „Ability matters“. Kaip teigia pats Darius, ši patirtis yra neįkainojama ir neabejotinai turės įtakos tolesnei vaikino karjerai.

SKAITYTI

Informuojame, jog stojantieji į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją ir pretenduojantys į Įvaizdžio dizaino studijų programą, LAMA BPO sistemoje turėtų užsiregistruoti į stojamąjį egzaminą.

Stojamasis egzaminas vyks 2017 m. birželio 16, 17, 19, 20 dienomis. Prašome pasirinkti Jums tinkamą datą. 

Lietuvių

SKAITYTI

Šį pavasarį Šv. Ignaco Lojolos kolegija pasitiko papildydama vykdomas studijų programas dar viena, unikalia, vienintele Lietuvoje – Kulinarinio meno studijų programa.

Kulinarinis menas – tai unikali studijų programa, kurios tikslas parengti Kulinarinio meno specialistus, gebančius kurti ir valdyti maitinimo paslaugų verslą, sudaryti skirtingiems maitinimo konceptams skirtus meniu, ruošti gastronomijos pasaulio tendencijas atitinkančius patiekalus, taikant fundamentalias ir pažangias maisto gamybos technologijų žinias, naudojant šiuolaikinę virtuvės įrangą.

Lietuvių

SKAITYTI

Puslapiai

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma