ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kviečiame apsilankyti atsinaujinusioje Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir naudotis teikiamomis paslaugomis.

Lietuvių

SKAITYTI

Praėjusią savaitę, spalio 11-12 dienomis, Kulinarinio meno studentai turėjo neeilinę galimybę susipažinti ir dalyvauti praktiniuose “masterclass” kursuose su vienos žymiausių pasaulyje griliaus kompanijos JOSPER šefu, ispanu Christian Mulet.

Susitikime su Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Kulinarinio meno studentais, virtuvės šefas Christian Mulet pristatė JOSPER kompanijos istoriją, griliaus įrenginių įvairovę, jų ypatumus ir išskirtinumus, gastronominio grilinimo meno sąvoką ir įtaką šiuolaikinėje gastronomijos raidoje.

Lietuvių

SKAITYTI

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vyko išskirtinis grožio ir mados renginys „Fashion week Klaipėda“. „Grand show“ savo kolekcijas pristatė tiek pripažinimą jau pelnę, tiek pradedantieji dizaineriai. Industrinė uostamiesčio renginių erdvė – sandėlis „No.74“ – buvo pilna mados mylėtojų.

Šiemet podiumu žengė modeliai, vilkėję „Naked Bruce“, „Salanida“, Kristinos Sviderskaitės, „Burpt“, „Upcycled by LT“, Liucijos Kvašytės kurtais drabužiais.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegija aktyviai dalyvauja Erasmus+ tarptautinėje mainų programoje suteikdama ne tik studentams, bet ir dėstytojams galimybes studijuoti, mokytis, įgyti darbo patirties arba imtis savanoriavimo užsienyje.

Lietuvių

SKAITYTI

Erasmus+ – tai didelis pliusas ne tik profesinei karjerai, bet ir asmeniniam gyvenimui. Šį šūkį patvirtino ir Grožio terapijos II kurso studentė Monika Šakinytė, kuri atliko tarptautinę praktiką Italijoje, R.S.S.A Villa Mele slaugos namuose. Šią vasarą mergina 2 mėnesius praleido Italijoje, kur turėjo galimybę patobulinti savo profesinius įgūdžius, bet kaip pati sako, tai buvo kur kas daugiau.

Lietuvių

SKAITYTI

 

KVIEČIAME Į NEMOKAMUS SVETINGUMO PASLAUGŲ ADMINISTRATORIAUS MOKYMUS KELMĖJE! (pasikeitė data)

Šv. Ignaco Lojolos kolegija ir UAB „Training Expert Group“ kartu su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru įgyvendina projektą „SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO SISTEMOS PLĖTRA SUTEIKIANT BESIMOKANTIEMS ASMENIMS BENDRĄSIAS IR PAGRINDINES KOMPETENCIJAS“ (Projekto Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-01-0002).

Lietuvių

SKAITYTI

Labai dažnai nesusimąstome, kad didžiausia dovana, kurią galime suteikti senam žmogui – tai mūsų dėmesys ir laikas skirtas jam. Sulaukę senatvės, žmonės tampa ypač jautrūs dėmesingumui, nes jiems nebereikia niekur skubėti, dirbti, rūpintis vaikais ir pan. Deja, ne visi senyvo amžiaus žmonės turi artimuosius, kuriems jie rūpi. Socialinis darbuotojas tampa vienu iš „artimųjų“, galinčiu aplankyti, pasikalbėti ar tiesiog skirti laiko senolio būtiniesiems poreikiams.

Lietuvių

SKAITYTI

Tarptautinis bendradarbiavimas yra svarbus kiekvienai švietimo institucijai. Tai galimybė pasidalinti patirtimi, studentams – dalį studijų praleisti užsienio organizacijoje, dalyvauti bendruose projektuose.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vykdoma unikali studijų programa - Sielovadinė rūpyba. Tai inovatyvi Lietuvoje studijų programa, susiejanti socialinių mokslų, katalikų teologijos, psichologijos mokslų pasiekimus. Studijų metu įgyti gebėjimai ir žinios įgalina suprasti įvairaus amžiaus asmenis, išgyvenančius dvasinę krizę ar įvairius egzistencinius sunkumus, bei leidžia jiems profesionaliai padėti.

Lietuvių

SKAITYTI

Šiandien Šv. Ignaco kolegijos studentai dalyvavo PROFADIENIO paskaitoje, kurios metu EMPLONET ir nuotykių parkų įmonės UNO Parks ekspertai dalinosi įžvalgomis apie aktualiausią šių dienų klausimą – tai kas visgi mus motyvuoja dirbti?

Lietuvių

SKAITYTI

Viena iš Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vykdomų studijų programų - socialinis darbas. Šiandien, kai apie socialines problemas ir sunkumus girdime bene kiekvieną dieną, labai svarbu ne tik jas spręsti, bet ir tinkamai paruošti specialistus dirbančius šioje srityje. 

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

SKAITYTI

Grožio terapijos studijų programa, skirta visiems neabejingiems grožiui ir norintiems tapti šios industrijos dalimi. Kiekvienais metais Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje studijas pradeda per 50 būsimųjų grožio terapeutų. Šių specialistų paklausa darbo rinkoje neabejotina, o studentai studijų metu turi galimybę susipažinti su šios srities naujovėmis, turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų - dėstytojų-praktikų, kurie yra žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Lietuvių

SKAITYTI

Spalio 3 d. 14 val. Vilniaus g. 29 Kaune jūsų laukia neeilinė PROFADIENIO paskaita!

Susitiksite su įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės EMPLONET ir nuotykių parkų įmonės UNO Parks ekspertais, kurie pasidalins įžvalgomis apie aktualiausią šių dienų klausimą – tai kas visgi mus motyvuoja dirbti? Specialiai paruošto vaidmenų žaidimo metu įvertinsite įvairių motyvavimo priemonių - horizontalios karjeros, gero mikroklimato, naujų verslų pradėjimo (angl. spin-off) privalumus ir rizikas.

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaujantis socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1801 "Dėl socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo" (toliau - Aprašas) 11.2 p., Fondas informuoja, kad nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 10 d. vyks socialinių stipendijų prašymų pildymas dėl 2017 m. rudens  semestro socialinės stipendijos gavimo. 

Lietuvių

SKAITYTI

 

 

Veikite taip, tarsi viskas priklausytų nuo jūsų; tikėkite taip, tarsi viskas priklausytų nuo Dievo 

(Šv. Ignacas Lojola)

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaudamiesi Tikslinių išmokų neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, skyrimo tvarkos aprašo, informuojame, kad nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. iki spalio 16 d. prasideda prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą (toliau — IS „PARAMA") tikslinei išmokai 2017 m. rudens semestrą gauti.

Lietuvių

SKAITYTI

Nuoroda į registracijos formą: https://goo.gl/forms/pksDdj1EbzMmLCPy2

Lietuvių

SKAITYTI

Puslapiai

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma