ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

 

Kalbiname Tautvilą Povilionį, kuris Grožio terapijos studentėms dėsto Koloristiką ir piešimą.

Kodėl svarbu Grožio terapijos studentėms mokytis šio dalyko?

Visų pirma šio dalyko reikėtų pasimokyti visiems. Tai labai svarbu. Kompozicija, piešimas, spalvinės-kompozicinės proporcijos ir kt. dalykai yra tai, ką turėtų žinoti kiekvienas, o ypač Grožio terapijos būsimas specialistas.

Lietuvių

SKAITYTI

Mieli Šv. Ignaco Lojolos kolegijos bendruomenės nariai ir draugai, kviečiame skirti 2 % gyventojų pajamų mokesčio paramą Šv. Ignaco Lojolos kolegijai. Ši parama nereikalauja iš gyventojų jokių papildomų išlaidų, bet gali prisidėti prie studentų mokymosi aplinkos gerinimo. 

Kolegijai skirti 2 % paramą galite užpildę ir pateikę Valstybinei mokesčių inspekcijai (toliau - VMI) Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms (prašymo forma: FR0512,  versija 3).

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaudamiesi Tikslinių išmokų neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, skyrimo tvarkos aprašo, informuojame, kad nuo 2018 m. balandžio 1 d. iki balandžio 16 d. prasideda prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą (toliau — IS „PARAMA") tikslinei išmokai 2018 m. pavasario semestrą gauti.

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaujantis socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1801 "Dėl socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo" (toliau - Aprašas) 11.2 p., Fondas informuoja, kad nuo 2018 m. balandžio 1 d. iki balandžio 10 d. (įskaitytinai) vyks socialinių stipendijų prašymų pildymas (papildomas priėmimas) dėl 2018 m. pavasario semestro socialinės stipendijos gavimo. 

Lietuvių

SKAITYTI

2013 m. Šv. Ignaco Lojolos kolegijai (ILK) suteikta ERASMUS aukštojo mokslo chartija. Tai atvėrė galimybę dalyvauti ERASMUS+ programoje ir gauti finansinę paramą programos veikloms vykdyti. ERASMUS + programos galimybėmis pasinaudoję ILK studentai ir dėstytojai jau buvo išvykę į Prancūziją, Turkiją, Ispaniją, Italiją, Airiją, Latviją, Belgiją ir kitas šalis.

Lietuvių

SKAITYTI

Kulinarinio meno studentai šią savaitę pradėjo intensyviai. Iš Prancūzijos vėl atvyko ilgametę patirtį turintis virtuvės šefas Xavier Bouriot. Šį kartą studentai tęsia kulinarinius atradimus  - sveikuoliškai, bet su polėkiu - daržovės, kruopos ir daugybė šefo "Excellence in practice" užduočių. 

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 169, 170, 171, 173 straipsniais Šv. Ignaco Lojolos kolegija turi pareigą inicijuoti Darbo tarybos rinkimus. 

Darbo tarybos rinkimai buvo inicijuoti ir apie juos paskelbta Šv. Ignaco Lojolos kolegijos tinklapyje. 

Lietuvių

SKAITYTI

Kovo 12-20 dienomis Valstybinis studijų fondas skelbia papildomą prašymų priėmimo laikotarpį socialinei stipendijai 2018 m. pavasario semestrą gauti.

Vasario 20 d. baigėsi pagrindinio teikimo prašymų registracija socialinei stipendijai 2018 m. pavasario semestrą gauti. Iš viso buvo gauta 2 949 studentų prašymai.Tačiau tinkamai užpildė kriterijus atitiko tik 2516 aukštųjų mokyklų studentai. 

Lietuvių

SKAITYTI

Valstybinis studijų fondas skelbia valstybės remiamų paskolų studijų kainai sumokėti, gyvenimo išlaidoms, dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis ir valstybės paskolų studijų įmokai mokėti pavasario semestrą gauti prašymų-anketų teikimo pradžią - 2018 m. kovo 1d. (8:00 val.) ir pabaigą — 2018 m. kovo 23 d. (15:00 val.).

Lietuvių

SKAITYTI

Kulinarinis menas vienintelė tokia studijų programa Lietuvoje!

Lietuvių

SKAITYTI

Savaitgalį Ukrainoje, Kremenec mieste vyko tarptautinės Ukrainos skubios medicinos pagalbos darbuotojų žiemos varžybos.

Žaidynėse dalyvavo ir Šv. Ignaco Lojolos kolegijos, Skubios medicinos pagalbos II ir III kurso studentai Liutauras Balseris, Laurynas Kiškis, Albertas Kukanauskas, o juos lydėjo Sveikatos mokslų ir technologijų katedros dėstytoja Irena Malašauskienė.

Lietuvių

SKAITYTI

"Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 169, 170, 171, 173 straipsniais Šv. Ignaco Lojolos kolegija turi pareigą inicijuoti Darbo tarybos rinkimus. 

Lietuvių

SKAITYTI

Vasario 16-oji - pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. 1918 m. pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas yra didingas įvairių tautybių, konfesijų ir socialinių grupių atstovų, besirūpinusių savo valstybės gerove, laimėjimas.

Pasitinkant 100 metų jubiliejų tikimasi Kolegijos bendruomenės įsitraukimo į šventinius renginius ir iniciatyvas, nes kiekvienas turime atrasti savąjį ryšį su Vasario 16-ąja.

Lietuvių

SKAITYTI

Monika Bagdonaitė, Skubios medicinos pagalbos II kurso studentė pasinaudojo Erasmus+ programos teikiamomis galimybėmis ir išvyko į Italiją, kur atliko praktiką slaugos namuose. 

Lietuvių

SKAITYTI

Kulinarinio meno studijų programa - vienintelė Lietuvoje! 

Kulinarinis menas – tai unikali studijų programa, kurios tikslas yra parengti kulinarinio meno srities specialistus, gebančius praktikoje taikyti fundamentalias ir pažangias maisto technologijų žinias. 

Lietuvių

SKAITYTI

Guinot Mary Cohr L‘academie (Paryžius, Prancūzija) – tarptautinis partneris, kuris Grožio terapijos studentams suteiks išskirtines žinias ir įgūdžius. 

Guinot Mary Cohr - prekės ženklas žinomas visame pasaulyje, kuriantis produktus odos priežiūrai, taip pat pradėjo specializuotis ir dekoratyvinės kosmetikos gamybos srityje. 2012 m. įkūręs estetikos mokyklą, siūlo profesines ir bakalauro studijas estetikos, kosmetikos ir parfumerijos srityje.

Lietuvių

SKAITYTI

Puslapiai

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma