ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Xavier Bouriot – naujos Kulinarinio meno studijų programos vyriausias virtuvės šefas iš Prancūzijos. Pastarąjį dešimtmetį dirbo prestižinėse gastronomijos mokyklose “Ècole Ritz Escoffier” ir “Alain Ducasse Formation” Prancūzijoje, o nuo rugsėjo Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentai, pasirinkę naujas, Kulinario meno studijas, taip pat turės galimybę mokytis iš didelę patirtį turinčio nuostabaus mokytojo.

Lietuvių

SKAITYTI

Laiku ir tinkamai suteikus pirmąją bei būtinąją medicinos pagalbą, galima išgelbėti žmogui gyvybę. Ignaco Lojolos kolegija ruošia specialistus, kurie dažnai vadinami „angelais sargais“.

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

Darius Petrauskas, Ortopedijos technologijos antro kurso studentas šį semestrą atliko dviejų mėnesių praktiką Airijoje, Dubline, įmonėje „Ability matters“. Kaip teigia pats Darius, ši patirtis yra neįkainojama ir neabejotinai turės įtakos tolesnei vaikino karjerai.

SKAITYTI

Informuojame, jog stojantieji į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją ir pretenduojantys į Įvaizdžio dizaino studijų programą, LAMA BPO sistemoje turėtų užsiregistruoti į stojamąjį egzaminą.

Stojamasis egzaminas vyks 2017 m. birželio 16, 17, 19, 20 dienomis. Prašome pasirinkti Jums tinkamą datą. 

Lietuvių

SKAITYTI

Šį pavasarį Šv. Ignaco Lojolos kolegija pasitiko papildydama vykdomas studijų programas dar viena, unikalia, vienintele Lietuvoje – Kulinarinio meno studijų programa.

Kulinarinis menas – tai unikali studijų programa, kurios tikslas parengti Kulinarinio meno specialistus, gebančius kurti ir valdyti maitinimo paslaugų verslą, sudaryti skirtingiems maitinimo konceptams skirtus meniu, ruošti gastronomijos pasaulio tendencijas atitinkančius patiekalus, taikant fundamentalias ir pažangias maisto gamybos technologijų žinias, naudojant šiuolaikinę virtuvės įrangą.

Lietuvių

SKAITYTI

Ortopedijos technologija tai unikali ir perspektyvi studijų programa, kurią Lietuvoje vykdo tik Šv. Ignaco Lojolos kolegija. Kaip teigia Ortopedijos technologijos studentė Viktorija Tamošaitytė – „Besirengiantieji tapti ortopedais technologais tam tikra prasme – ir statybininkai, ir gydytojai, ir studentai“.

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

Šv. Ignaco Lojolos Kolegijoje itin skatinamas tarptautiškumas. 2013 m. Šv. Ignaco Lojolos kolegijai (ILK) suteikta ERASMUS aukštojo mokslo chartija. Tai atvėrė galimybę dalyvauti ERASMUS+ programoje ir gauti finansinę paramą programos veikloms vykdyti.

SKAITYTI

„Norint sekti Kristų pirmiausia reikia trokšti žmogiškumo pilnatvės; reikia eiti kartu su kitais kopiančiais aukštyn, tai yra eiti kartu su Bažnyčia; reikia klausytis Kristaus žodžių ir pagal juos gyventi su tikėjimu, meile ir viltimi.“  Benediktas XVI

Lietuvos jaunimo dienos tęsia Pasaulio jaunimo dienų tradiciją, pradėtą prieš 25 metus ir yra skirtos tikinčiam bei tikėjimo dar tik ieškančiam jaunimui. Tai yra „keliaujantis“ nacionalinis susitikimas, atviras visiems jauniems žmonėms, vykstantis vis kitame Lietuvos mieste. 

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

Valstybinis studijų fondas paskelbė papildomą paraiškų socialinėms stipendijoms 2017 m. pavasario semestrui priėmimą. 

SKAITYTI

2017 m. gegužės 9 d. (antradienį) Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vyks tarptautinis Svetingumo vadybos studijų programos vertinimas. Išorinį vertinimą organizuoja Studijų kokybės vertinimo centro sudaryta tarptautinė komisija: 

Lietuvių

SKAITYTI

Norime pasidžiaugti, jog Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (toliau - Ministerija) nutarimu, nuo šiol Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vykdomos Skubios medicinos pagalbos studijų programos absolventams bus suteikiamas ne tik sveikatos mokslų profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis, bet ir skubios medicinos pagalbos paramediko profesinė kvalifikacija.  

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

Kiekvienam studentui, nesvarbu ką jis studijuoja, neįkainojama patirtis yra turėti galimybę susipažinti su savo srities profesionalais. Matydamas realų darbų organizavimą ir vykdymą, atsakomybę, studentas supranta, kad darbo rinkai labai svarbu ne tik puikiai išmanyti savo darbą, bet ir mokėti dirbti komandoje, perduoti/priimti informaciją, nuolat tobulėti.

SKAITYTI

Balandžio 20 - 21 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių – rajonų, miestų savivaldybių technologijų olimpiadų laimėtojai.

Lietuvių

SKAITYTI

Šviesių Šv. Velykų

calendar icon Balandis 14, 2017

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

Balandžio 7-9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre "Litexpo" jau 24-ąjį kartą vyko tarptautinė grožio industrijos paroda "Pelenė 2017". Kaip ir kiekvienais metais parodoje buvo pristatytos naujausios grožio tendencijos, šį pavasarį madingos spalvos, kosmetikos naujovės, odos, plaukų ir nagų priežiūros priemonės ir metodai. 

SKAITYTI

Lietuvių

Balandžio 7-9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre "Litexpo" jau 24-ąjį kartą vyks tarptautinė grožio industrijos paroda "Pelenė 2017". Kaip ir kiekvienais metais parodoje bus pristatytos naujausios grožio tendencijos, šį pavasarį madingos spalvos, kosmetikos naujovės, odos, plaukų ir nagų priežiūros priemonės ir metodai. 

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos Kolegijos išleistą prof. V. Žydžiūnaitės ir doc. S. Sabaliausko „Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai“ vadovėlį recenzuoja Lietuvos mokslininkai ir oficialias recenzijas skelbia mokslo leidiniuose.  

Lietuvių

SKAITYTI

Praėjusį savaitgalį, Pervalkoje, Sielovadinės rūpypos studentai turėjo išskirtinę galimybę, kartu su Kauno arkivyskupijos akademinės sielovados savanoriais sudalyvauti rekolekcijose. Į šį gavėnios savaitgalio susikaupimą studentai vyko kviečiami iš naujo klausti save – „Kas aš ir ką man reiškia Dievas?“ Atsakymai į šį klausimą kvietė pažvelgti į savo vidų, ieškoti artimesnio ryšio su Dievu. Rekolekcijų metu mūsų studentai taip pat turėjo galimybę pabendrauti su kitų aukštųjų mokyklų studentais (VDU, KTU, LSMU).

Lietuvių

SKAITYTI

Puslapiai

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma