ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

"Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 169, 170, 171, 173 straipsniais Šv. Ignaco Lojolos kolegija turi pareigą inicijuoti Darbo tarybos rinkimus. 

Lietuvių

SKAITYTI

Vasario 16-oji - pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. 1918 m. pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas yra didingas įvairių tautybių, konfesijų ir socialinių grupių atstovų, besirūpinusių savo valstybės gerove, laimėjimas.

Pasitinkant 100 metų jubiliejų tikimasi Kolegijos bendruomenės įsitraukimo į šventinius renginius ir iniciatyvas, nes kiekvienas turime atrasti savąjį ryšį su Vasario 16-ąja.

Lietuvių

SKAITYTI

Monika Bagdonaitė, Skubios medicinos pagalbos II kurso studentė pasinaudojo Erasmus+ programos teikiamomis galimybėmis ir išvyko į Italiją, kur atliko praktiką slaugos namuose. 

Lietuvių

SKAITYTI

Kulinarinio meno studijų programa - vienintelė Lietuvoje! 

Kulinarinis menas – tai unikali studijų programa, kurios tikslas yra parengti kulinarinio meno srities specialistus, gebančius praktikoje taikyti fundamentalias ir pažangias maisto technologijų žinias. 

Lietuvių

SKAITYTI

Guinot Mary Cohr L‘academie (Paryžius, Prancūzija) – tarptautinis partneris, kuris Grožio terapijos studentams suteiks išskirtines žinias ir įgūdžius. 

Guinot Mary Cohr - prekės ženklas žinomas visame pasaulyje, kuriantis produktus odos priežiūrai, taip pat pradėjo specializuotis ir dekoratyvinės kosmetikos gamybos srityje. 2012 m. įkūręs estetikos mokyklą, siūlo profesines ir bakalauro studijas estetikos, kosmetikos ir parfumerijos srityje.

Lietuvių

SKAITYTI

Erasmus – tai galimybių programa, džiaugiuosi ir esu dėkinga už suteiktą  galimybę sudalyvauti Erasmus praktikos programoje Italijoje.

Ši programa- tai puikus šansas norintiems įgyti praktinių įgūdžių, tarptautinės patirties, išmėginti save, stiprinti savo dvasines-vertybines nuostatas, susipažinti su kitos šalies kultūra, praplėsti draugų ratą.

Lietuvių

SKAITYTI

Valstybinis studijų fondas informuoja dėl socialinių stipendijų. 

Nuo 2018 m. sausio 20 d. iki vasario 20 d. per Valstybinio studijų fondo (toliau - Fondas) informacinę sistemą "Parama" vyksta prašymų pildymas socialinei stipendijai 2018 m. pavasario semestre gauti. Socialinę stipendiją gali gauti tik tie studentai, kurie atitinka nors vieną kriterijų: 

Lietuvių

SKAITYTI

Valstybinis studijų fondas teikia paramą lietuvių kilmės užsieniečių ir išeivijos (tiems, kurie užsienio šalyje gyveno ne mažiau kaip tris metus ir atvyko į Lietuvą ne anksčiau kaip į aštuntą klasę vaikams, vaikaičiams, provaikaičiams, studijuojantiems Lietuvos aukštosiose mokyklose. Jie gali pretenduoti į dviejų (abiejų) rūšių paramą:

  • Stipendiją;
  • Socialinę išmoką

Studentai, pretenduojantys gauti paramą, turi:

Lietuvių

SKAITYTI

Valstybinis studijų fondas informuoja, jog studentai, atlikę nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigę karinius bazinius mokymus, kviečiami teikti prašymus už studijas sumokėtos kainos dalies kompensacijai gauti.

Lietuvių

SKAITYTI

 

 „Praktikos kontaktų diena 2018“ kviečia studentus ir įmones susitikti! Tai puiki vieta studentams pabendrauti su būsimaisiais darbdaviais, o įmonėms surasti jaunus, perspektyvius darbuotojus. 

Renginys vyks Kauno teritorinėje darbo biržoje E. Ožeškienės g. 37 , 2018 m. sausio 18 d. 14 val.

Lietuvių

SKAITYTI

Prieš pat šventes, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Grožio terapijos studentės turėjo galimybę sudalyvauti „masterclass“ praktiniuose užsiėmimuose su kosmetologu-kūno masažo meistru Robertu Kantanausku. Tai 3 praktinių užsiėmimų ciklas, kurių tema – SPA procedūros.

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 169, 170, 171, 173 straipsniais, 2017 m. gruodžio 29 d. Šv. Ignaco Lojolos kolegijos direktoriaus įsakymu Nr. V-122, patvirtinta Darbo tarybos rinkimų komisijos sudėtis. 

Pirmasis Darbo tarybos rinkimų komisijos posėdis numatytas 2018 m. sausio 5 d. 

Šv. Ignaco Lojolos kolegijos direktoriaus įsakymas Nr. V-122. 

 

Lietuvių

SKAITYTI

Sielovadinė rūpyba ir savanorystė – pasaulį keisti turi pradėti nuo savęs

Sielovadinės rupybos studijų programos antrakursė Jolanta Gutauskienė pagalbos moterims linijoje savanoriauja penktus metus. Ji neatlygintinai konsultuoja moteris telefonu. Tai – pokalbiai, kurių metu susiduriama su psichologiškai skaudžiausiais atvejais: vienatve, smurtu, mintimis apie savižudybę.

Lietuvių

SKAITYTI

Socialinio darbuotojo profesija - labai įvairiapusė ir ypač reikalinga mūsų visuomenei. Profesionaliai paruošti specialistai labai reikalingi darbui su pažeidžiamomis žmonių grupėmis. Džiaugiamės, jog Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje su studentais dirba tokie dėstytojai kaip Rūta Klimaitė-Šmarlovskienė.

Lietuvių

SKAITYTI

„MASTERCLASS“ PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI

III KURSO GROŽIO TERAPIJOS STUDENTĖMS

SU ROBERTU KANTANAUSKU

Kviečiame į „Masterclass“ praktinius užsiėmimus, kuriuos ves kosmetologas-kūno masažo meistras Robertas Kantanauskas. Tema – SPA procedūros.

Lietuvių

SKAITYTI

2017 m. gruodžio 15 d. (penktadienį) Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vyks tarptautinis Socialinio darbo krypties studijų programų (Socialinio darbo ir Sielovadinės rūpybos) vertinimas. Išorinį vertinimą organizuoja Studijų kokybės vertinimo centro sudaryta tarptautinė komisija: 

Ekspertų grupė:

Lietuvių

SKAITYTI

Kulinarinio meno studijų programa - vienintelė Lietuvoje! Jos tikslas yra parengti specialistus, gebančius praktikoje taikyti fundamentalias ir pažangias maisto technologijų žinias, efektyviai spręsti žaliavų saugos ir kokybės užtikrinimo, maisto ir maisto grandinės procesų valdymo, maitinimo paslaugų organizavimo klausimus, vertinti maitinimo įmonės veiklos rodiklius ir aplinkos pokyčius, vadovaujantis krikščioniškomis vertybėmis ir socialine atsakomybe nuolat siekti asmeninio tobulėjimo ir paslaugų efektyvumo. 

Lietuvių

SKAITYTI

Praėjusio mėnesio pabaigoje Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija organizavo konferenciją „Socialinio darbo profesionalizacijos galimybės Lietuvoje“. Socialinis darbuotojas yra labai svarbus negalią turintiems žmonėms, darbas su šiais žmonėmis ne tik labai reikšmingas, bet taip pat keliantis nemenkų iššūkių. Kita vertus, Lietuvoje socialinių darbuotojų padėtis yra stipriai tobulintina – darbas sudėtingas, apmokėjimo sistema šlubuojanti, o reikalavimai dideli.

Lietuvių

SKAITYTI

Puslapiai

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma