ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

„Masterclass“ praktiniai užsiėmimai Grožio terapijos studentėms – gavome daugiau nei tikėjomės

calendar iconSausis 04, 2018

Prieš pat šventes, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Grožio terapijos studentės turėjo galimybę sudalyvauti „masterclass“ praktiniuose užsiėmimuose su kosmetologu-kūno masažo meistru Robertu Kantausku. Tai 3 praktinių užsiėmimų ciklas, kurių tema – SPA procedūros.

Labai džiugu, kad susirinko labai motyvuotos studentės, informacijos, tiek teorinės, tiek praktinės buvo daug. Pirmojo ciklo metu studentės mokėsi nugaros masažo subtilybių. Norint kokybiškai atlikti nugaros masažą, reikia praeiti daug žingsnių. Tai ir glostymas delnais, paspaudimai klube, laisvas glostymas, trynimas, maigymas, volavimas, tempimas dilbiu ir pan.

Pirmojo užsiėmimo metu darbas vyko keliais etapais: teorinio pristatymo metu studentės buvo supažindintos su masažo atlikimo technikomis ir eiga, o toliau sekė praktinė dalis, kurios metu studentės praktiškai atliko nugaros masažus vienos kitoms. 

Per vieną praktinį užsiėmimą nė vienas netapo kūno masažo meistru, todėl norint kuo geriau atlikti kūno priežiūros procedūras, reikia nuolat praktikuotis. Užsiėmimo pabaigoje Robertas atliko parodomąjį nugaros masažą, kurį studentės nusifilmavo ir iki kito užsiėmimo praktikuosis.

Įspūdžiai iš kitų „Masterclass“ praktinių užsiėmimų su Robertu Kantanausku jau netrukus. 

177217721772

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma