ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kviečiame registruotis į Lietuvos jaunimo dienas

calendar iconGegužė 28, 2017

„Norint sekti Kristų pirmiausia reikia trokšti žmogiškumo pilnatvės; reikia eiti kartu su kitais kopiančiais aukštyn, tai yra eiti kartu su Bažnyčia; reikia klausytis Kristaus žodžių ir pagal juos gyventi su tikėjimu, meile ir viltimi.“  Benediktas XVI

Lietuvos jaunimo dienos tęsia Pasaulio jaunimo dienų tradiciją, pradėtą prieš 25 metus ir yra skirtos tikinčiam bei tikėjimo dar tik ieškančiam jaunimui. Tai yra „keliaujantis“ nacionalinis susitikimas, atviras visiems jauniems žmonėms, vykstantis vis kitame Lietuvos mieste. 

VIII-tą kartą vyksiančios Lietuvos jaunimo dienos "Tiesa padarys jus laisvus" sukvies tikintį ir ieškantį jaunimą iš visos Lietuvos susiburti Vilniuje paskutinį birželio savaitgalį ir kartu ieškoti tiesos, laisvės, atsakymų į įvairius klausimus, bei švęsti, džiaugtis ir visu tuo dalintis. 

Registruotis gali:

  • Pavieniai asmenys nuo 18 m.
  • Grupės. Grupė yra 2 ir daugiau asmenų. Grupės vadovas, registruojantis grupę, turi būti pilnametis. Už nepilnamečius, vykstančius į LJD atsakingi grupių vadovai. Pilnamečiai taip pat gali susitarti ir registruotis kaip grupė.

Registruokis iki birželio 1 d. 24.00 val. paspaudęs šią nuorodą! 

 

 

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma