ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kviečiame į Masterclass vizažo mokymus su Povilu Staniulioniu

calendar iconBalandis 30, 2018

Kviečiame Jus į neeilinius bene žinomiausio makiažo meistro Povilo Staniulionio mokymus Lietuvoje! 
 

SEMINARAS KAUNE gegužės 2-3 dienomis. ADRESAS: Kaune - M. Daukšos g.20

Talentingas, ryžtingas ir tikras savo srities profesionalas, vienas geriausių Lietuvos vizažistų Povilas Staniulionis savo karjerą pradėjo prieš daugiau nei 12 metų gimtąjame mieste Varėnoje. Kuomet merginos prašydavo jo pagalbos, jis visad patardavo ir neatsisakydavo padaryti joms makiažą. Pamilęs moterų šypsenas bei jų vaizdą veidrodyje po makiažo transformacijos Povilas šia veikla susidomėjo rimčiau. Persikėlęs gyventi į  Vilnių jis pradėjo bendradarbiauti su žymiais šalies fotografais, modeliais, dizaineriais, mados kūrėjais. Povilas kaip mat užkariavo moterų širdis ir sparčiai išpopuliarėjo Lietuvoje bei visame pasaulyje po interneto sensacija tapusios "before/after" nuotraukos 2013 metais. Vos vienu savo darytu makiažu, 21 metų jaunuolis sudrebino tiek gimtinės, tiek užsienio interneto platybes.
 
Daug metų tobulinęs savo techniką Povilas įgavo įspūdingų įgūdžių makiažo srityje, kurie jam pelnė lyderiaujančio vizažisto vardą. Būtent tai ir padėjo jam dar kartą įrodyti savo profesionalumą bei iškovoti 1-ją vietą prestižiniame "Vestuvinio įvaizdžio konkurse" 2015m. Tačiau, Povilas žymus ne vien tik tarp nuotakų. Jo gebėjimas sukurti nepriekaištingą veidą kasdien padeda moterims atskleisti gražiausius jų bruožus bet kokiame makiaže. Povilo aistra skaidymui, šešėliavimui ir kontūravimui pavertė jį tikru perfekcionistu, galinčiu išgauti idealų vaizdą nuotraukose. Meistras pasikliauja tradicinėmis Holivudo technikomis, kurdamas modernius, madingus bei ypatingai švarius įvaizdžius.  
 
Po daugiau nei dešimtmečio darbo grožio industrijoje Povilas sėkmingai įsitvirtino tarp geriausių Lietuvos makiažo meistrų. Jis yra bendradarbiavęs su nesuskaičiuojamu kiekiu fotografų ir įžymybių, kuriems pademonstravo savo talentą, asmenybę bei išskirtinį dėmesį detalėms. Pastaruosius keletą metų Povilas sėkmingai veda tobulinimosi kursus, seminarus, mokymus, individualias pamokas makiažo meistrams Lietuvoje bei už jos ribų. Jo klientų sąraše puikuojasi garsiausi, sėkmingiausi ir daug pasiekę dabar jau specialistais tapę grožio profesionalai. Kuomet nekeliauja, Povilas dirba žymiuose įvaizdžio namuose "KUKLA Beauty Box" Vilniuje. 
 

MOKYMŲ PROGRAMA:

Povilas mielai dalinsis savo ilgamete darbo patirtimi, naujausiomis pasaulinėmis makiažo tendencijomis, ne vienu svarbiu patarimu bei atskleis daugybę šios profesijos paslapčių ir naudingų „gudrybių“, papasakos apie naudojamus produktus, negailės patarimų, atsakys į visus klausimus. Mokymai skirti esamiems bei dar tik pradedantiems specialistams, kurie neturi laiko/galimybių lankyti ilgų išplėstinių kursų, tačiau per trumpą laiką nori gauti žinių MAXIMUMĄ. Ypatingai detaliai (+6val) bus rodomas pilnas universalus Povilo makiažas, tinkantis bet kuriai progai/renginiui/fotosesijai/šventei. Viskas nuo A iki Z, nuo odos paruošimo iki makiažo užbaigimo ir fiksavimo.
 
1 DIENA - Teorija + demo makiažas ant modelio (Povilo "vizitine kortele" tapęs makiažas):
12:30 - Dalyvių atvykimas ir registracija (durys į mokymų salę atidaromos ne ankščiau 12:30, konkrečios sėdėjimo vietos nerezervuojamos)
13:00 - Seminaro pradžia I dalis (antakiai + akys)
15:00 - Pertrauka
16:00 - Seminaro II dalis (veidas + lūpos)
19:00 - Seminaro pabaiga - Sertifikatų įteikimas 
 
2 DIENA - praktika su savo modeliais: 
12:30 - Dalyvių atvykimas - Pasiruošimas darbui 
13:00 - Praktinė dalis su savo modeliais 
19:00 - Mokymų pabaiga - Sertifikatų įteikimas
 
SVARBI INFORMACIJA:
Siekiant užtikrinti maksimalią naudą mokymų dalyvėms, į praktinę dalį bus priimta NE DAUGIAU 10 mokinių. Praktinės dalies metu visa meistro naudojama kosmetika yra SUTEIKIAMA (išskyrus įrankius, t.y. teptukus, pincetus, kempinėles ir pan.), tačiau norint išmokti dirbti būtent su savo produktais, bus leidžiama papildomai naudotis ir jais.
 
Visos mokymų dalyvės (nepriklausomai nuo to ar dalyvauja vieną, ar dvi dienas) gaus autorinius Povilo Staniulionio sertifikatus bei įspūdingą rėmėjų dovanų krepšelį, kurio vertė siekia net 300€!!! 
 
KAINOS:
1 diena TIK SEMINARAS - 250€
2 dienos SEMINARAS+PRAKTIKA - 350€
 
APMOKĖJIMAS:
Dėl didelės paklaustos ir riboto dalyvių skaičiaus rezervacija patvirtinama, tik sumokėjus 50% avansą (užstatą), kuris Jums garantuos vietą mokymuose (atitinkamai 125€, arba 175€). Užstatas NEGRĄŽINAMAS atšaukiant savo dalyvavimą, arba neatvykstant į mokymus. 
 
Jeigu turite papildomų klausimų - mielai Jums atsakysime.
 

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma