ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kolegijos atstovė vedė mokymus Aukštadvaryje

calendar iconSpalis 02, 2017

Viena iš Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vykdomų studijų programų - socialinis darbas. Šiandien, kai apie socialines problemas ir sunkumus girdime bene kiekvieną dieną, labai svarbu ne tik jas spręsti, bet ir tinkamai paruošti specialistus dirbančius šioje srityje. 

Šv. Ignaco Lojolos kolegija inicijuoja ne tik socialinių darbuotojų rengimą (vykdydama Socialinio darbo studijų programą), bet ir skatina jau dirbančiųjų specialistų kvalifikacijos kėlimą. Praėjusią savaitę įsibėgėjo Aukštadvaryje esančių Šv. Domininko namų darbuotojams skirtas kvalifikacijos kėlimo mokymų ciklas. Šv. Domininko namai įsikūrę buvusiame domininkonų vienuolyne, teikia trumpalaikes ir ilgalaikes socialinės globos paslaugas senyvo amžiaus asmenims. 

Penktadienį, rugsėjo 29 d. vyko jau antroji mokymų ciklo paskaita "Senyvo amžiaus ir neįgaliųjų asmenų užimtumo organizavimo metodika: socialinės gerovės kontekstas", kurią vedė lektorė Asta Murauskaitė. Mokymų metu Šv. Domininkų namų darbuotojai klausėsi ne tik teorinius temos aspektus, bet taip pat atliko praktines užduotis, kurių tikslas empatijos didinimas įsijaučiant į neigaliųjų vaidmenį.

"Dirbant su socialiniais darbuotojais dar kartą įsitikini, jog tai labai sunkus ir daug vidinių resursų reikalaujantis darbas. Socialiniu darbuotoju gali būti ne kiekvienas, o bene dažniausias šios specialybės pasirinkimo motyvas vidinis pašaukimas ir noras padėti kitiems" - teigia Asta Murauskaitė.

 

Viršelio nuotrauka: vietoves.lt 

1661166116611661

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma