ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kodėl verta studijuoti Ortopedijos technologiją?

calendar iconSpalis 27, 2017

Ortopedijos technologija - vienintelė Lietuvoje studijų programa. Ši specialybė yra ne tik labai įdomi, ne monotoniška, bet ir be galo perspektyvi.

Kalbiname vienintelės Lietuvoje - Ortopedijos technologijos programos dėstytoją Birutę Sinkutę, kuri teigia, kad ši kryptis be galo perspektyvi ir linki studentams drąsiai žengti pro plačias galimybių duris. 

Kuo perspektyvus jūsų dėstomas dalykas?

Ortopedai technologai reikalingi visame pasaulyje ir yra greitai išgraibstomi, kviečiami į mainų programas. Lengvai įsidarbina ir gerai uždirba. Ortopedas technologas gali dirbti bet kurioje pasaulio šalyje ir niekada nenustoja mokytis ir kilti karjeros laiptais - kasdien atsiranda nauji prietaisai, metodai ir būdai atlikti savo darbą. Darbas yra prasmingas - nuo šio specialisto priklauso, kiek užtruks žmogaus reabilitacinis laikotarpis ir jis po traumos, ligos ar kitokio pažeidimo galės grįžti į normalų gyvenimą.

Jūs studentus mokote daug dalykų, o ko mokotės iš jų?

Energijos, jaunatviškumo! Mano studentai labai drąsūs, geros nuomonės, ir tai tik padeda skintis savo kelią per gyvenimą.

Jūsų palinkėjimas studentams? 

Supraskite, kokios didelės galimybės, planuokite savo ateitį ir imkite kiek įmanoma daugiau žinių. Drąsiau į viską žiūrėkite, nebijokite darbo ir kūrybos - juk ne šventieji puodus lipdo!

17011701170117011701

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma