ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Įvaizdžio dizainas - karjeros galimybių šioje srityje yra daugybė

calendar iconSpalis 31, 2017

Įvaizdžio dizaino studijos - vienos patraukliausių Lietuvoje. Programa suderina plataus spektro subjektus: nuo kostiumo, šukuosenos ir aksesuarų dizaino iki psichologijos, sociologijos, teisės ir mados verslo pagrindų. Įvaizdžio dizaineriui neužtenka tik išmanyti savo amatą ir valdyti technikas, jis turi nuolat tobulėti, o be to, būti kūrybingu, menišku, nuovokiu, atsakingu, organizuotu, empatišku, kultūringu.

Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vykdoma Įvaizdžio dizaino studijų programa išskirtinė savo turiniu ir perspektyvi kiekvienam, turinčiam tikslą įsitivirtinti grožio ir mados industrijoje.

Įvaizdžio dizaino dėstytoja Ieva Juozėnaitė atsako į mūsų klausimus:

Ko mokote studentus?

Aš pati dėstau piešimą, spalvotyrą, kompiuterinę grafiką, taip pat su trečiakursiais kuriame kūrybinius įvaizdžius. Mokau, kad jie galėtų meistriškai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, turėtų plačias galimybes realizuoti savo idėjas ir įgūdžius. Taip pat gebėti į kiekvieną žmogų pažiūrėti ir iš psichologinės pusės – įvaizdį parinkti pagal asmenybės niuansus, pomėgius ir gyvenimo būdą.

Kuo perspektyvus jūsų dėstomas dalykas?

Karjeros galimybių šioje srityje yra daugybė – tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Viskas priklauso nuo studento asmeninių ambicijų, gebėjimo pasisavinti žinias ir pastangų jas pritaikant. Baigęs studijas gali dirbti įvaizdžio dizaineriu, konsultantu. Programoje yra makiažo pagrindai – norintys laisvai gali tapti šios srities profesionalais.

Studentai mokosi fotografijos, kompozicijos, todėl gali dirbti fotosesijose, bendradarbiauti su dizaineriais, kurti mados pristatymus, ieškoti mados tendencijų. Studentai neseniai dalyvavo mados šou užkulisiuose – greitai galės patys kurti savo kolekcijas...

Jūs studentus mokote daug dalykų, o ko mokotės iš jų?

Iš savo studentų mokausi laisvo požiūrio, atsipalaidavimo. Jie labai įdomūs ir žavūs, todėl puikiai sutariame.

Jūsų palinkėjimas studentams? 

Išlikite laisvi, kūrybingi ir drąsiai imkitės sudėtingų užduočių – tik taip tapsite tikrais profesionalais!

 

171117111711

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma