ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Institucinis priėmimas į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją

calendar iconGegužė 04, 2018

Kviečiame studijuoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje!

Šių metų gegužės 7-31 ir rugpjūčio 24-29 dienomis vykdomas institucinis priėmimas į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją, kurio metu stojantieji gali pretenduoti į bet kurią kolegijoje vykdomą studijų programą (studijų programų sąrašas - http://www.ilk.lt/lt/studiju-programos).

Institucinį priėmimą organizuoja ir vykdo Kolegijos direktoriaus įsakymu sudaryta Kolegijos priėmimo komisija pagal 2018 m. priėmimo taisyklėse nustatytą tvarką ir terminus.

Studentų priėmimas į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją vykdomas vertinant stojančiojo konkursinį balą. Stojantiems į kolegiją 2018 metais konkursinis balas turi būti ne žemesnis nei 2. Stojantieji per Institucinį priėmimą gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas vietas (metinės studijų kainos - http://www.ilk.lt/lt/metine-studiju-kaina). Instituciniame priėmime gali dalyvauti ir asmenys jau dalyvavę bendrajame priėmime.

Kaip dalyvauti priėmime?

Norint dalyvauti Šv. Ignaco Lojolos kolegijos instituciniame priėmime reikia užsiregistruoti kolegijos priėmimo sistemoje - https://mano.ilk.lt/Account/Register. Toliau sekite nuorodas ir instrukcijas sistemoje. Jums tereikės pateikti savo asmens ir išsilavinimo duomenis, pagal prioritetą pasirinkti norimas studijų programas ir įkelti savo asmens dokumentų ir išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas.

Susisiekti

Kilus klausimams ar prireikus platesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu priemimas@ilk.lt arba telefonu 8 37 200 260, 8 37 242 625.

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma