ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

INFORMACIJA DĖL PARAIŠKŲ PILDYMO TIKSLINĖMS IŠMOKOMS

calendar iconKovas 29, 2018

Vadovaudamiesi Tikslinių išmokų neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, skyrimo tvarkos aprašo, informuojame, kad nuo 2018 m. balandžio 1 d. iki balandžio 16 d. prasideda prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą (toliau — IS „PARAMA") tikslinei išmokai 2018 m. pavasario semestrą gauti.

Studentai, norėdami gauti tikslinę išmoką 2018 m. pavasario semestrui privalo per Fondo interneto tinklalapį http://vsf.lrv.lt/lt/ prisijungti prie IS „PARAMA" ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Tikslinė išmoka 2018 m. pavasario semestras _ balandis). Tik šiuo būdu užpildęs prašymą studentas gali pretenduoti į tikslinę išmoką.

Primename, kad tikslinė išmoka studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos. Studentui, kuris užpildo prašymą papildomo priėmimo metu, tikslinė išmoka skiriama tik likusiam semestro laikotarpiui. 

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma