ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Grožio terapijos specialisto darbas neapsiriboja grožio procedūromis

calendar iconLapkritis 27, 2017

Grožio terapija – studijų programa, skirta visiems neabejingiems grožiui ir norintiems tapti šios industrijos dalimi. Studijų metu studentai susipažįsta su šios srities naujovėmis, turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų - dėstytojų-praktikų, kurie yra žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Grožio terapijos programos trečiakursė Jovita Aukštakalnytė Krasauskė (23 m.) atsako į klausimus apie studijas:

Trimis žodžiais apibūdink savo studijų programą

Lankstu, šiuolaikiška, pozityvu. 

Ką įdomiausio spėjai išmokti? 

Pagilinau žinias biomedicinos krypties dalykuose - chirurgijoje, slaugoje, farmakologijoje. Išmokau pritaikyti laikmečio stilistiką grime, sužinojau apie platesnes veido aparatų panaudojimo galimybes. Teko pasinaudoti ir naujos kartos jonoforezės aparatu (nes seniau mokiausi tik su paprastesne versija).

Kokios paskaitos labiausiai nenorėtum pramiegoti ir kodėl?

Grimo. Nes tai daugiausiai kūrybiškumo reikalaujanti paskaita, mano mėgstamiausias dalykas. Ir būtent atlikdama grimą galiu atsipalaiduoti, pasinerti į kūrybą ir pilnai atskleisti save.

Tavo profesijos atstovas, į kurį lygiuojiesi? 

 Nėra kažkokio vieno žmogaus, į kurį lygiuojuosi. Kiekvienas profesionalas žavi sava technika ir atlikimo būdais. Žmonės, kurie mane įkvepia - visi dėstytojai ir seminarų lektoriai. Iš kiekvieno gali kažko išmokti. Gali pamatyti koks norėtum būti, o koks nenorėtum. Nuolatinis mokymasis ir bendravimas su skirtingais dėstytojais suformuoja mano stilių, kuris susideda iš daug mažų detalių. Kai kurie žmonės tiesiog moka nurodyti kelią į tų detalių atradimą, suvokimą ir įgyvendinimą.

Kokias matai perspektyvas, kur tikiesi būti po penkerių metų? 

Po penkerių metų tikiuosi būti dar geresne specialiste, atrasti savo klientus, kurie manimi pasitikėtų ir patikėtų savo odą mano rankoms. Ir ne tik odą, bet ir save patį. Nes dažnai šis darbas neapsiriboja grožio procedūromis. Pirmiausia turi būti tiek malonus ir įdomus žmogus, tiek geras pašnekovas ir tik tuomet savo srities profesionalas.

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma