ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Grožio terapija: grožio industrija laukia gerų meistrų

calendar iconLapkritis 21, 2017

Grožio terapija – studijų programa, skirta visiems neabejingiems grožiui ir norintiems tapti šios industrijos dalimi. Studijų metu studentai susipažįsta su šios srities naujovėmis, turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų - dėstytojų-praktikų, kurie yra žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. 

Grožio terapijos dėstytoja Santa Mačienė teigia, jog grožio industrija laukia gerų meistrų. S. Mačienė dėsto dekoratyvinę kosmetiką: supažindina su plataus spektro kosmetikos priemonėmis, jų paskirtimi, naudojimu, parinkimu, tekstūra, taip pat makiažo eiga, o tada padeda įsisavinti žinias praktiškai: studentės (šiuo metu vaikinų programoje nėra) atlieka viena kitai makiažus ir tobulina įgūdžius.

Dėstytoja atsako į mūsų klausimus:

Kuo perspektyvios grožio terapijos studijos?

Šiais laikais grožio industrija labai pažengusi ir populiari, todėl profesionalūs meistrai labai paklausūs. Pabaigę šias studijas gali dirbti įvairiuose salonuose, projektuose, gilinti žinias seminaruose ar magistro studijose ir tapti aukščiausio lygio grožio specialistais.

Ko galite išmokti iš savo studentų?

Kantrybės. Kai kurios studentės suinteresuotos siekti karjeros šioje srityje, tad sparčiai domisi, gilina žinias, renka viską, kas gali būti naudinga darbe, o kitos mokosi labiau dėl savęs, bet visos jos labai sąžiningos ir darbščios, todėl motyvuoja ir mane pačią!

Jūsų palinkėjimas studentams?

Nepasiduokite, net jei ne viskas pavyksta iš pirmo karto. Nesustokite tobulėti ir tvirtai ženkite savo tikslo link!

173617361736

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma