ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Grožio terapija

Programos tikslas – parengti europinius standartus atitinkantį specialistą, gebantį parinkti ir atlikti grožio terapijos paslaugas, pagerinančias asmens fizinę išvaizdą bei padidinančias jo savivertę.

Programos valstybinis kodas: 6531GX008
Programos aprašas AIKOS sistemoje

Studijų kryptis: Kosmetologija
Studijų trukmė: nuolatinės – 3, ištęstinės – 4 metai*
(*Galimas neformaliu ir formaliu būdu įgytų studijų kreditų įskaitymas.)

Programos apimtis kreditais: 180 ECTS
Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: Sveikatos mokslų profesinis bakalauras

Studijos ir praktika

Bendrieji koleginių studijų dalykai: įvadas į studijas, filosofijos pagrindai, profesinės vertybės ir etika, bendravimo psichologija, teisės pagrindai, užsienio kalba.

Studijų krypties dalykai: biochemija ir kosmetikos chemija, anatomija, fiziologija ir patologija, koloristika ir piešimas, bendroji kosmetologija, mikrobiologija, kosmetinės veido procedūros, dermatologija, kosmetinė įranga ir aparatai, dekoratyvinė kosmetika, slaugos pagrindai, neatidėliotina pagalba ir darbo sauga, bendrosios ir estetinės chirurgijos pagrindai, mokslo taikomųjų tyrimų metodologija, farmakologijos pagrindai, kūno priežiūros procedūros, rankų priežiūros atlikimo technologijos, genetika ir citologija, SPA procedūros, pėdos priežiūros atlikimo technologijos, asmens higiena ir sveika gyvensena, aromaterapija ir fitoterapija, grožio priežiūros verslo organizavimas ir rinkodara, fizinė medicina grožio terapijoje, kursinis darbas.

Pasirenkamieji studijų dalykai: informacinės technologijos, viešasis kalbėjimas, informacijos valdymas, projektų rengimas ir valdymas, specialybės kalbos kultūra, grimas, nagų dizainas ir kt.

Profesinės veiklos praktikos: pažintinė praktika, technologinė praktika I, technologinė praktika II, klientų aptarnavimo praktika, baigiamoji praktika.

Tarptautinė patirtis: ERASMUS+ studijos ir praktika.

Kodėl verta rinktis?

Didelė grožio ir sveikatos priežiūros paslaugų paklausa
Galimybė susipažinti su šios srities naujovėmis
Įdomi, perspektyvi ir kūrybiška veikla, skatinanti nuolat tobulėti

Profesinės karjeros galimybės

Grožio ir sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įstaigos: grožio salonai; SPA ir reabilitacijos centrai; viešbučiai, svečių ir poilsio namai; meniniai projektai ir kt.; individualus verslas; magistrantūros studijos

Priėmimo sąlygos

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma