ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Erasmus studentė iš Turkijos: noriu patobulinti savo žinias grožio terapijos srityje

calendar iconKovas 16, 2018

2013 m. Šv. Ignaco Lojolos kolegijai (ILK) suteikta ERASMUS aukštojo mokslo chartija. Tai atvėrė galimybę dalyvauti ERASMUS+ programoje ir gauti finansinę paramą programos veikloms vykdyti. ERASMUS + programos galimybėmis pasinaudoję ILK studentai ir dėstytojai jau buvo išvykę į Prancūziją, Turkiją, Ispaniją, Italiją, Airiją, Latviją, Belgiją ir kitas šalis.

Erasmus aukštojo mokslo chartija suteikia galimybę ir užsienio šalių studentams atvykti į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją studijoms ar praktikai.

Kovo pradžioje į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją atvyko Yağmur Karaca - Erasmus studentė iš Turkijos, Şişli Meslek Yüksekokulu İstanbul mokyklos. Yağmur studijuoja Grožio terapiją ir 3 mėnesius praleis Lietuvoje tobulindama žinias ir įgūdžius praktiniuose užsiėmimuose Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje. 

Yağmur dalyvauja teorinėse paskaitose, praktiniuose užsiėmimuose ir labai džiaugiasi, kad jos svajonė išsipildė. Daug metų dirbo mokytoja, po mokyklos studijuodama išvykti į užsienį pagal Erasmus programą neturėjo galimybės, o dabar nusprendė atrasti save grožio srityje ir jai puikiai sekasi!

Daugiau apie Erasmus galimybes Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje: http://www.ilk.lt/lt/tarptautiniai-rysiai

18251825

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma