ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Darbo tarybos rinkimai Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje

calendar iconVasaris 19, 2018

"Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 169, 170, 171, 173 straipsniais Šv. Ignaco Lojolos kolegija turi pareigą inicijuoti Darbo tarybos rinkimus. 

Darbo taryba - nepriklausomas darbuotojams atstovaujantis organas, Darbo kodekso nustatytais atvejais ir tvarka atstovaujantis visiems darbuotojams informavimo, konsultavimo ir kitose dalyvavimo procedūrose, kuriomis darbuotojai ir jų atstovai įtraukiami į darbdavio sprendimų priėmimą. Darbo tarybos nariais gali būti renkami visi darbuotojai, sulaukę aštuoniolikos metų ir kurių darbo santykiai su darbdaviu trunka ilgiau kaip šešis mėnesius. Darbo tarybos nariai renkami remiantis visuotine ir lygia rinkimų teise, slaptu balsavimu tiesioginiuose rinkimuose.

Kiekvienas darbuotojas gali  pasiūlyti po vieną kandidatą raštu kreipdamasis į rinkimų komisiją ir pateikdamas rašytinį siūlomo kandidato sutikimą būti renkamam į Darbo tarybą. Darbuotojas gali pasiūlyti ir savo kandidatūrą. 

Svarbu!

Maloniai kviečiame teikti savo pasiūlymus dėl kandidatų į Darbo tarybą. Pasiūlymų lauksime iki 2018 m. kovo 2 d. Pasiūlymus galite pristatyti į 204 kab., pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00, penktadieniais nuo 8.00 iki 16.45. 

Neatsiradus reikiamam kandidatų skaičiui - Darbo tarybos rinkimai bus laikomi neįvykusiais. 

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma