ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Atrinkti studentai dalyvaus PROFADIENYJE

calendar iconSpalis 03, 2017

Šiandien Šv. Ignaco kolegijos studentai dalyvavo PROFADIENIO paskaitoje, kurios metu EMPLONET ir nuotykių parkų įmonės UNO Parks ekspertai dalinosi įžvalgomis apie aktualiausią šių dienų klausimą – tai kas visgi mus motyvuoja dirbti?

Tai klausimas, kuris aktualus kiekvienam, o ypač jaunam žmogui, studentui, kuris renkasi specialybę ir projektuoja savo karjerą. Paskaitos metu, specialiai paruošto vaidmenų žaidimo metu, studentai turėjo galimybę įvertinti įvairių motyvavimo priemonių - horizontalios karjeros, gero mikroklimato, naujų verslų pradėjimo (angl. spin-off) privalumus ir rizikas.

Ir tai dar ne viskas, paskaitos metu Grožio terapijos, Skubios medicinos pagalbos, Ortopedijos technologijų ir Socialinio darbo studentai dalyvavo atrankoje į PROFADIENĮ - dieną, skirtą verslo profesionalų ir studentų susitikimui. Tai unikali galimybė susipažinti su verslo praktikais sprendžiant verslo užduotis.

Š. m. spalio 19 d. vyksiančio renginio programą sudarys 5 verslo iššūkiai - užduotys, perteikiančios verslo įmonių logiką, sektoriaus ypatumus. Užduotys parengtos SEB banko, Western Union, Lietuvos marketingo asociacijos ir Biok laboratorijos, Integrity bei Digital Academy ekspertų.

Renginyje dalyvaus 120 studentų iš įvairių Lietuvos kolegijų.

Sveikiname atrinktus Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentus ir lauksime įspūdžių iš susitikimo su būsimaisiais darbdaviais!

166216621662

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma