ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

prisijunkite prie mŪSŲ!

Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės – kartu siekti profesinės ir dvasinės brandos, puoselėti vertybes ir kurti tokią aplinką, kurioje būtų malonu ir gera gyventi visiems!

Šokis žemei

calendar iconKovas 20, 2017

Brangūs Žemės draugai, „Apkabinkime Žemę" komanda vėl sugrįžta pas Jus ir šįkart su nauju pasiūlymu. Su Jumis jau daug darbų esame nuveikę ir tai tęsime, o dabar drąsiai einame į naujus iššūkius ir siūlome pradėti ruošti tarptautinę dovaną Žemei pasaulinės Žemės dienos proga.

Šokis žemei

KADA?  Pasaulinę Žemės dieną - 2017 m. kovo 20 d. (pirmadienį) 12:00 val.
KUR? Jūsų pasirinktoje vietoje.
KĄ VEIKSIME?  Padovanosime ŠOKĮ ŽEMEI.
APRANGA? Laisvas stilius.

KĄ VEIKSIME IKI TOL?

Lietuvių

SKAITYTI

KVIEČIAME Į ŽINIŲ FORUMĄ "MOKSLININKO INTELEKTINĖ LYDERYSTĖ KOLEGIJOJE: PRASMĖ, VERTĖ, ATPAŽINIMAS IR PRIPAŽINIMAS"

calendar iconKovas 24, 2017

Vytauto Didžiojo universitetas kartu su Šv. Ignaco Lojolos kolegija bei Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centru kviečia į žinių forumą.

Pranešimai bus skaitomi ir diskusijos vyks nagrinėjant šias temas:

Lietuvių

SKAITYTI

Jaunimo stovykla „Olimpinės vertybės studentų gyvenime“

calendar iconBalandis 27, 2017

Lietuvos olimpinė akademija kviečia aktyvius, besidominčius sportu ir olimpinėmis vertybėmis studentus į jaunimo stovyklą „Olimpinės vertybės studentų gyvenime“ šių metų balandžio 27-30 d.

Lietuvių

SKAITYTI

Studentų mokslinė – praktinė konferencija „Mokslas ir studijos 2017: teorija ir praktika"

calendar iconGegužė 11, 2017

Kviečiame studentus ir jų mokslinius vadovus dalyvauti konferencijoje „Mokslas ir studijos 2017: teorija ir praktika“, diskutuoti aktualiais teisės, vadybos, ekonomikos ir informacinių komunikacinių technologijų klausimais, pristatyti atliktų tyrimų rezultatus.

Svarbi informacija

Lietuvių

SKAITYTI

Kviečiame kartu švęsti Kauno Arkivyskupijos 90 – metį!

calendar iconRugpjūtis 30, 2016

Mielieji, kviečiame švęsti Kauno Arkivyskupijos 90 – metį!

Daugiau informacijos rasite čia:

Lietuvių

SKAITYTI

Floristinių kultūrų simpoziumas

calendar iconRugpjūtis 30, 2016

Kviečiame dalyvauti Floristinių kultūrų simpoziume, vyksiantį 2016 m. rugpjūčio 30 - rugsėjo 6 dienomis Šiluvoje.

 

Lietuvių

SKAITYTI

Mokslo metų pradžios iškilmės

calendar iconRugsėjis 01, 2016

Mielieji kviečiame Jus dalyvauti Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Mokslo metų pradžios iškilmėse,  kurios įvyks 2016 m. rugsėjo 1 d., ketvirtadienį, Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje (Vilniaus g. 29, Kaunas).

Pradžia – 13 val.

Šventės programa:

13.00 val. Iškilmingas Mokslo metų atidarymas Šv. Ignaco Lojolos kolegijos kiemelyje (įėjimas iš Vilniaus g. 29).

13.45 val. Šventinė Kolegijos bendruomenės eisena iš Kolegijos kiemelio Vilniaus gatve Katedros link.

Lietuvių

SKAITYTI

Kviečiame dalyvauti „Šiluvos atlaidai 2016“

calendar iconRugsėjis 07, 2016

Kviečiame š.m. rugsėjo 7-15 dienomis dalyvauti Šiluvos atlaiduose 2016 švenčiant ypatingąjį Gailestingumo jubiliejų!

Lietuvių

SKAITYTI

Diplomų teikimo šventė

Džiugios akimirkos iš 2016 metų Šv. Ignaco Lojolos kolegijos diplomų teikimo šventės ir mintys iš kolegijos bendruomenės.

  Kolegijoje praleisti metai prabėgo labai greitai bei labai naudingai, nes gavau galimybę patobulėti visomis prasmėmis, bei žinoma įgijau specialybę! Dalyvavimas parodose, galimybė vykti į įvairius projektus, seminarai bei veikla studentų atstovybėje per šiuos metus iš nedrąsios mokinukės mane pavertė motyvuota, kūrybinga grožio specialiste. 

Viktorija Kačergytė

  Šv. Ignaco Lojolos kolegija – patraukli dėl krikščioniškų vertybių ir demokratiškų veiklos principų. Kolegijoje studentai turi galimybes nuolat vykdyti įvairias veiklas, skatinančias mokslo, kūrybiškumo ir verslumo sąveiką. Kolegijos studentai yra skatinami praktiškai įgyvendinti originalias idėjas, sudaromos sąlygos vykdyti socialinius projektus. Tai kolegija, kurioje kiekvienas studentas yra vertinamas ir svarbus.

Saulė Buzevičienė
Absolventė

  Pradėjusi studijuoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje, supratau, kad tai nuostabi, visuomeniška, aktyvi, kūrybiška akademinė bendruomenė, suteikianti visas galimybes ir geranoriškai padedanti tobulėti kiekvienam studentui, kuris nori semtis žinių, realizuoti save kūrybiškoje veikloje, tapti savo srities profesionalu. Programos suteikia visapusišką išsilavinimą. Čia studijuodama niekada nebijojau klausti, prašyti, nes žinojau, kad dėstytojas – kolega, kuris visada padės, išklausys. Studentas kolegijai yra neįkainojama vertybė.

Milda Bliumenzonienė
Absolventė

  Įstojus studijuoti į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją nesitikėjau tiek daug veiklos jau pačiais pirmais studijų metais, tačiau su dideliu noru ir kolegijos bendruomenės pagalba išnaudojau visas pasitaikiusias galimybes. Kolegija nors ir nedidelė, tačiau stengiasi neatsilikti nuo naujausių technologijų ir sukurti jaukią atmosferą, dėstytojai labai noriai leidžiasi į diskusijas su studentais, ko pasekoje dingsta įtampa ir mokymosi procesas tampa malonesnis.

Viktorija Tamošaitytė
Studentė

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugpjūtis 11, 2017

Nuo vakar - rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 16 d. 17 val. stojantieji kviečiami registruoti savo prašymus Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje. Šiame etape gali dalyvauti ir pagrindinio priėmimo metu savo prašymo neregistravę asmenys. Kviečiame rinktis iš 8 studijų programų Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje. Daugiau apie jas: http://bit.ly/2tfqmFt #papildomaspriemimas #kastudijuoti #ilk

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugpjūtis 10, 2017

Šv. Ignaco Lojolos kolegija ir UAB „Training Expert Group“ kartu su Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru pasirašė sutartį projekto „SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO SISTEMOS PLĖTRA SUTEIKIANT BESIMOKANTIEMS ASMENIMS BENDRĄSIAS IR PAGRINDINES KOMPETENCIJAS“ įgyvendinimui. Projektas skirtas suaugusiems asmenims nuo 18 metų. Mokymai vyks skirtingose savivaldybėse skirtingomis tematikomis. Padavėjo neformalaus mokymo programa: Kauno m., Kėdainių r., Šilutės r., Šilalės r. savivaldybėse; Vizažo mokymai pradedantiesiems: Trakų r., Molėtų r., Mažeikių r. savivaldybėse; Svetingumo paslaugų administratoriaus: Prienų r., Alytaus r., Kelmės r. savivaldybėse; Įvadiniai virtuvės darbuotojo mokymai: Neringos ir Palangos m. savivaldybėse. Kviečiame registruotis keliukvalifikacija@gmail.com !

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugpjūtis 09, 2017

Didelė socialinių paslaugų paklausa, išaugęs individualaus dėmesio žmogaus problemoms poreikis, įdomi ir prasminga veikla skatina žmones rinktis socialinio darbo studijas. Svarbiausias pasirinkimo motyvas – vidinis pašaukimas ir noras padėti kitiems. Kviečiame rinktis socialinio darbo studijas Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje! Daugiau apie studijų programą: http://www.ilk.lt/lt/socialinis-darbas

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugpjūtis 07, 2017

Baigėsi pagrindinis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas, kurio metu Šv. Ignaco Lojolos kolegija pasipildė daugiau nei 100 pirmakursių. Nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 16 d. 17 val. vyks papildomas priėmimas į laisvas likusias studijų vietas. Siūlome rinktis iš 8 studijų programų ir pasirinkti mūsų kolegiją! #papildomaspriemimas #kastudijuoti #ilk

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugpjūtis 03, 2017

ILK kviečia studijuoti! Kolegijoje siūlome rinktis iš 8 studijų programų. Pristatome 4 iš jų - sveikatos mokslų ir technologijų kryptyje! #kastudijuoti #ilk

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugpjūtis 01, 2017

Sveikiname visus, kurie gavo pakvietimą studijuoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje antrajame etape! Primename, jog norint tapti pilnateisiu kolegijos studentu, reikia atvykti į kolegiją rugpjūčio 2-3 d. (10.00-16 val.) ir pasirašyti studijų sutartį adresu Vilniaus g. 29 (209 aud.), Kaunas.

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Liepa 31, 2017

Baigėsi pirmasis stojimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etapas. Norime pasidžiaugti ir pasveikinti 100 Šv. Ignaco Lojolos kolegijos pirmakursių! Antrasis stojimo etapas jau prasidėjo. Rytoj kvietimus studijuoti gaus dar viena dalis būsimųjų pirmakursių! Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje siūlome rinktis iš 8 studijų programų. Plačiau apie jas: http://www.ilk.lt/lt/studiju-programos #kastudijuoti #ilk

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Liepa 31, 2017

Šiauliuose šiandien vyksta Švento Ignaco šventė! Kviečiame dalyvauti!

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Liepa 27, 2017

Gal mėgsti stebinti savo draugus kulinariniais šedevrais? Gal tavo draugas virtuvėje jaučiasi kaip Jamie Oliveris? O gal tavo mama, ruošdama Kūčių stalą įsikūnija į Gordoną Ramzį? Naujoji Kulinarinio meno studijų programa - jau Lietuvoje! Ryžtingi ir ambicingi jos pagalba gali pasiekti kulinarinio mokslo aukštumų - tapti geriausiais virtuvės šefais! Registruokis jau dabar ir paversk savo svajonę realybe, o savo aistrą - verslu. Programos aprašas AIKOS sistemoje (nuoroda į https://www.aikos.smm.lt/paieska/_layouts/15/Asw.Aikos.RegisterSearch/ObjectFormResult.aspx?o=PROG&f=Prog&key=9911&pt=of&ctx_sbfr=sbfr) Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis: Šv. Ignaco Lojolos kolegija Vilniaus g. 29, Kaunas mob. +37068207797

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Liepa 27, 2017

Šiandien paskutinė studijų sutarčių pasirašymo diena su pakviestaisiais studijuoti pirmajame etape. Primename, jog šiandien studijų sutartys pasirašomos su pakviestaisiais į Grožio terapijos studijų programą! Sutarčių pasirašymas vyks Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje, Vilniaus g. 29, Kaunas, 209 aud.

SKAITYTI

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma