ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

prisijunkite prie mŪSŲ!

Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės – kartu siekti profesinės ir dvasinės brandos, puoselėti vertybes ir kurti tokią aplinką, kurioje būtų malonu ir gera gyventi visiems!

KVIEČIAME Į ŽINIŲ FORUMĄ "MOKSLININKO INTELEKTINĖ LYDERYSTĖ KOLEGIJOJE: PRASMĖ, VERTĖ, ATPAŽINIMAS IR PRIPAŽINIMAS"

calendar iconKovas 24, 2017

Vytauto Didžiojo universitetas kartu su Šv. Ignaco Lojolos kolegija bei Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centru kviečia į žinių forumą.

Pranešimai bus skaitomi ir diskusijos vyks nagrinėjant šias temas:

Lietuvių

SKAITYTI

Jaunimo stovykla „Olimpinės vertybės studentų gyvenime“

calendar iconBalandis 27, 2017

Lietuvos olimpinė akademija kviečia aktyvius, besidominčius sportu ir olimpinėmis vertybėmis studentus į jaunimo stovyklą „Olimpinės vertybės studentų gyvenime“ šių metų balandžio 27-30 d.

Lietuvių

SKAITYTI

Studentų mokslinė – praktinė konferencija „Mokslas ir studijos 2017: teorija ir praktika"

calendar iconGegužė 11, 2017

Kviečiame studentus ir jų mokslinius vadovus dalyvauti konferencijoje „Mokslas ir studijos 2017: teorija ir praktika“, diskutuoti aktualiais teisės, vadybos, ekonomikos ir informacinių komunikacinių technologijų klausimais, pristatyti atliktų tyrimų rezultatus.

Svarbi informacija

Lietuvių

SKAITYTI

Floristinių kultūrų simpoziumas

calendar iconRugpjūtis 30, 2016

Kviečiame dalyvauti Floristinių kultūrų simpoziume, vyksiantį 2016 m. rugpjūčio 30 - rugsėjo 6 dienomis Šiluvoje.

 

Lietuvių

SKAITYTI

Kviečiame kartu švęsti Kauno Arkivyskupijos 90 – metį!

calendar iconRugpjūtis 30, 2016

Mielieji, kviečiame švęsti Kauno Arkivyskupijos 90 – metį!

Daugiau informacijos rasite čia:

Lietuvių

SKAITYTI

Mokslo metų pradžios iškilmės

calendar iconRugsėjis 01, 2016

Mielieji kviečiame Jus dalyvauti Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Mokslo metų pradžios iškilmėse,  kurios įvyks 2016 m. rugsėjo 1 d., ketvirtadienį, Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje (Vilniaus g. 29, Kaunas).

Pradžia – 13 val.

Šventės programa:

13.00 val. Iškilmingas Mokslo metų atidarymas Šv. Ignaco Lojolos kolegijos kiemelyje (įėjimas iš Vilniaus g. 29).

13.45 val. Šventinė Kolegijos bendruomenės eisena iš Kolegijos kiemelio Vilniaus gatve Katedros link.

Lietuvių

SKAITYTI

Kviečiame dalyvauti „Šiluvos atlaidai 2016“

calendar iconRugsėjis 07, 2016

Kviečiame š.m. rugsėjo 7-15 dienomis dalyvauti Šiluvos atlaiduose 2016 švenčiant ypatingąjį Gailestingumo jubiliejų!

Lietuvių

SKAITYTI

Erasmus+ mobilumo programos atvirų durų diena

calendar iconRugsėjis 23, 2016

Rugsėjo 23 dieną (penktadienį) kviečiame į Erasmus+ mobilumo programos atvirų durų dieną. Tai būdas sužinoti apie Erasmus+ mobilumo programos galimybes studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje su Erasmus+ programos finansavimu.

Atvirų durų diena studentams ir dėstytojams vyks neformalioje aplinkoje šv. Ignaco Lojolos kolegijoje:

12.15-13.00 val.  209 auditorijoje
16.00-17.00 val.  205 auditorijoje

Kilus klausimams visada galime susisiekti elektroniniu paštu erasmus@ilk.lt 

Lietuvių

SKAITYTI

Diplomų teikimo šventė

Džiugios akimirkos iš 2016 metų Šv. Ignaco Lojolos kolegijos diplomų teikimo šventės ir mintys iš kolegijos bendruomenės.

  Kolegijoje praleisti metai prabėgo labai greitai bei labai naudingai, nes gavau galimybę patobulėti visomis prasmėmis, bei žinoma įgijau specialybę! Dalyvavimas parodose, galimybė vykti į įvairius projektus, seminarai bei veikla studentų atstovybėje per šiuos metus iš nedrąsios mokinukės mane pavertė motyvuota, kūrybinga grožio specialiste. 

Viktorija Kačergytė

  Šv. Ignaco Lojolos kolegija – patraukli dėl krikščioniškų vertybių ir demokratiškų veiklos principų. Kolegijoje studentai turi galimybes nuolat vykdyti įvairias veiklas, skatinančias mokslo, kūrybiškumo ir verslumo sąveiką. Kolegijos studentai yra skatinami praktiškai įgyvendinti originalias idėjas, sudaromos sąlygos vykdyti socialinius projektus. Tai kolegija, kurioje kiekvienas studentas yra vertinamas ir svarbus.

Saulė Buzevičienė
Absolventė

  Pradėjusi studijuoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje, supratau, kad tai nuostabi, visuomeniška, aktyvi, kūrybiška akademinė bendruomenė, suteikianti visas galimybes ir geranoriškai padedanti tobulėti kiekvienam studentui, kuris nori semtis žinių, realizuoti save kūrybiškoje veikloje, tapti savo srities profesionalu. Programos suteikia visapusišką išsilavinimą. Čia studijuodama niekada nebijojau klausti, prašyti, nes žinojau, kad dėstytojas – kolega, kuris visada padės, išklausys. Studentas kolegijai yra neįkainojama vertybė.

Milda Bliumenzonienė
Absolventė

  Įstojus studijuoti į Šv. Ignaco Lojolos kolegiją nesitikėjau tiek daug veiklos jau pačiais pirmais studijų metais, tačiau su dideliu noru ir kolegijos bendruomenės pagalba išnaudojau visas pasitaikiusias galimybes. Kolegija nors ir nedidelė, tačiau stengiasi neatsilikti nuo naujausių technologijų ir sukurti jaukią atmosferą, dėstytojai labai noriai leidžiasi į diskusijas su studentais, ko pasekoje dingsta įtampa ir mokymosi procesas tampa malonesnis.

Viktorija Tamošaitytė
Studentė

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 15, 2017

Kulinarinio meno studijų programos studentai nekantrauja apsilankyti knygos 'Proud of Lithuania. A Fairy Tale by Sweet Root' pristatyme, pasisemti žinių iš patyrusių knygos autorių ir įkvėpimo iš pasakos herojų ir istorijų... . Sveikiname ir didžiuojamės tuo, ką turime.

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 15, 2017

Nori praplėsti kultūrines žinias apie Čarlzą Dikensą bei D. Britaniją? American Drama Group Europe lapkričio 10 dieną, Girstučio kultūros centre rodys muzikinį spektaklį Oliver Twist. Spektaklio kalba - anglų.

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 14, 2017

Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia į susitikimą!

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 12, 2017

INFORMACIJA STUDENTAMS DĖL SOCIALINIŲ STIPENDIJŲ! Valstybinis studijų fondas informuoja, jog nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 10 d. vyks socialinių stipendijų prašymų pildymas dėl 2017 m. rudens semestro socialinės stipendijos gavimo. Daugiau informacijos: http://bit.ly/2xgp9yE

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 11, 2017

Šiandien pirmo kurso Socialinio darbo studentai lankė vaikų darželį. Susitikimo su mažaisiais metu, studentai bendravo su ugdytiniais, susipažino su veiklomis. Tai viena iš galimybių studentams vėlesniuose kursuose atlikti praktiką. Vėliau bus lankomos ir kitos institucijos. Socialinių darbuotojų veiklos sritys įvairios, tad svarbu kuo anksčiau nusistatyti profesinę kryptį, kurioje studentai galės specializuotis. #socialinisdarbas #ilk

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 07, 2017

Šiandien Šv. Ignaco Lojolos bendruomenė kartu su dideliu būriu tikinčiųjų Šiluvoje švenčiame Šv. Jono Pauliaus II ir Katalikiškųjų mokyklų ir bendruomenių dieną. Įveikėme 7 kilometrus pėsčiomis iki Šiluvos ir 12 val. dalyvavome šv. Mišiose aikštėje prieš baziliką, švenčiant didžiuosius Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidus ir palaimintojo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metus.

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 05, 2017

INFORMACIJA STUDENTAMS! Primename, jog Valstybinis studijų fondas skelbia valstybės remiamų paskolų studijų kainai sumokėti, gyvenimo išlaidoms, dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis ir valstybės paskolų studijų įmokai mokėti rudens semestrą gauti prašymų-anketų teikimo pradžią - 2017 m. rugpjūčio 21 d. (8:00 val.) ir pabaigą — 2017 m. rugsėjo 15 d. (15:00 val.).

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 05, 2017

Sveikiname visus Šv. Ignaco Lojolos kolegijos pirmakursius ir dalinamės rugsėjo 1-osios šventės akimirkomis.

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugsėjis 01, 2017

Mielieji, Džiaugiuosi, jog naujus mokslo metus pasitinkame krikščioniškoje bendruomenėje, kuri auga kartu su Jumis. Tik Jūsų – kūrybingų ir nuolat siekiančių tobulėti jaunų žmonių dėka, mes taip pat keičiamės. Derinamės prie nuolatinių pokyčių, esame konkurencingi ir galime save vadinti modernia aukštojo mokslo institucija. Jums, mielieji, pirmiausia linkiu puoselėti savo dvasinę stiprybę, kelti vis naujus iššūkius ir tikslus sau, išmokti įveikti kliūtis, siekti vis didesnių Malonės aukštumų. Ir nepamirškite žmogiškųjų vertybių, kurios įprasmina mūsų kasdienes veiklas. Sveikinu rugsėjo 1-osios – mokslo ir žinių dienos proga! Tegul nauji mokslo metai bus kupini išmintingų idėjų, pažinimo džiaugsmo ir įkvėpimo prasmingiems darbams! Šv. Ignaco Lojolos kolegijos direktorius dr. Aivaras Anužis

SKAITYTI

FACEBOOK ĮRAŠAS

calendar icon Rugpjūtis 31, 2017

Iki susitikimo rytoj! #rugsejo1 #ilk

SKAITYTI

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma